Eski eşya alanlar

Eski eşya alanlar

Eşyalarınızı satmak istediğinizde doğru kişileri tercih etmelisiniz ki ürünleriniz değerinde satılsın. Eski eşya olarak değerlendirdiğimiz eşya grubu için işinin ehli, eşyalarınızı tanıyacak bir esnaf ile irtibata geçmeniz en doğrusudur. Firmamız bu konuda size en doğru hizmeti verecektir. Kafanızda nasıl sorular olduğunu, tereddütler yaşadığınızı biliyoruz. Yazımızın devamında öğrenmek istediklerinizden bahsedecek, eşyalarınızı nasıl satacağınız konusunda detaylı bilgiler vereceğiz.

İçindekiler

Eski eşya nasıl satılır?

Bizimle iletişime geçerek eski eşya fotoğraflarını gönderebilir, kısa süre içinde fiyat alabilirsiniz. Müşterilerimizden eşyalarının fotoğraflarını istememizin sebebi bir ön inceleme yapabilmek bu sayede de zamandan tasarruf edebilmek içindir. Elimize ulaşan eski eşya fotoğrafları incelendikten sonra ekibimiz size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra kısa süre içinde ekibimiz adresinizde olacak alım işini bitirecektir.

Ne tür eşyalar alıyoruz?

Eski eşya bizim için 50 yılın üzerinde olan eşya grupları için kullanılan bir kavramdır. El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, varaklı mobilya, Hereke halısı, makam takımı, saat, tablo, resim, Rolex saat, bahü, heykel, efemera, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi ürünlerinizin ve burada saymayı unuttuğumuz pek çok ürününüzün alımını yapıyoruz.

Neye göre fiyat veriyoruz?

Eşyalarınızın temizliği, bakımlı olması bizim için çok önemlidir. Çok yıpranmış, kullanım ömrünü tamamlamış, yanık yırtık içinde olan eşyaları almamız maalesef söz konusu değil. Müşterilerimiz bazen eşyalarını almayacağımızı söylediğimizde bize sitem etmektedirler. Kendilerini anlıyoruz ancak biz de her eski eşya satış talebini karşılayamayız. İçlerinden mutlaka bir eleme yaparak alım yapabiliriz.

Nakliye ve Ödeme

Eski eşya alacağımız zaman nakliye bize aittir. Müşterilerimizden kesinlikle en ufak bir ücret talep etmez, anlaştığımız tutarı nakit öderiz.

Neden bizi tercih etmelisiniz?

Eski eşya alanlar ile ilgili arama yaptığınızda pek çok farklı firma ile karşılaşacaksınız. İnternet siteleri, müşteriye olan yaklaşımları ve hizmet kalitesi bir firmanın size vereceği hizmet hakkında fikir sahibi olmanızı sağlar. Firmamız yapacağı alımlarda sizlere kötü zahmet vermez, kötü sürpriz yaşatmaz.