Göktürk eski eşya alanlar

Göktürk eski eşya alanlar

Bazı eşyalarınızı elden çıkarmak mı istiyorsunuz? Göktürk bölgesinden böyle bir satış yapmak istediğinizde ekibimiz size en hızlı hizmeti verecektir. Gittiğimiz her eşya alımında hemen hemen tüm müşterilerimizin daha önce böyle bir satış yapmadığına şahit olduk.

Tecrübenizin olmaması yanlış bir karar verme ihtimalinizi de artırır. Biz de eski eşya satmak istiyorum diyen müşterilerimiz için alım sürecimizi detaylı şekilde anlatmaya karar verdik. Böylece ne yapacağınızı, ne yapmayacağınızı işin uzmanında öğrenmiş olacaksınız. Haydi başlayalım

İçindekiler

Eski eşya nasıl satılır?

Öncelikle eski eşya nedir bundan bahsedelim. 50 yıl ve üzeri ömrü olan, işçiliği, malzemesi kaliteli, hala değerini koruyan eşyalardır. Hangi eşyaların bu gruba girdiğinden bahsettiğimizde ne demek istediğimizi daha iyi anlayacaksınız.

Böyle eşyalarınız için bizimle iletişime geçerek Göktürk semtindeki adresinize davet edebilirsiniz. Ön bilgi almak, kabaca eşyalarınızın fiyatını öğrenmek isterseniz whatsapp veya email ile fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir.

Fotoğraf gönderme şansınız yoksa da sorun değil. Vereceğiniz bilgiler doğrultusunda ekibimiz eşyalarınızı görmek için adresinize de gelebilir. Göktürk eski eşya alanlar bu şekilde çalışır. Gelelim ne tür eşyalar aldığımıza. Bunun için haydi diğer bir başlık açalım

Ne tür eşyalar alıyoruz?

Eski eşya çok geniş bir kavramdır. Ancak biz el halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, Hereke halısı, tablo, plak, saat, heykel, bahü, avize, kitap, oymalı mobilya, varaklı koltuk takımı, Fatih Kıral, Metebronz, deri koltuk, makam takımı gibi eşyalarınızla ilgilenmekteyiz.

Bunlar gibi klasik eşya grubuna giren eşyalarınız için de bizi arayabilirsiniz. Göktürk eski eşya alanlar olarak eşyalarınızın fiyatlandırmasını profesyonel bir ekip ile yapmaktayız. Sonuçta bu saydığımız eşyalar antika eşya kadar olmasa da hala değeri olan eşyalardır. Değerinin altında bir fiyata satılmasını istemezsiniz.

Fiyat verirken nelere dikkat ediyoruz?

Göktürk bölgesinden eski eşya alımı fazlaca yapılmaktadır. Müşterilerimize fiyat teklifi sunarken eşyalarını kendi içlerinde, türlerine göre değerlendiriyoruz. Bir kaç örnek verelim ki daha anlaşılır olsun.

El halısı satmak istiyorum diyen bir müşterimizin halısının yöresine, desenlerine, renklerine ve temizliğine bakıyoruz. Herke halısı, Sivas Cezaevi halısı gibi halılar değerli halılardır. Gümüş eşya alacağımız zaman da ürünün ayar numarasına, ağırlığına bakarız. Her ürün tek tek incelenir, ayrılır ve kendi ayarına göre fiyatlandırılır.

Göktürk eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde pişman olmayacağınızı garanti edebiliriz. Bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz.