Göztepe eski eşya alanlar

Göztepe eski eşya alanlar

Kim bilir evinizde, iş yerinizde elden çıkarılması gereken ne çok eski eşya vardır. Bu fazlalıklar için ne yapacağınızı düşünmek yerine bizi arayın ve profesyonel ekibimizin vereceği kaliteli hizmetimizden yararlanın. Nasıl mı?

Göztepe eski eşya satışınız için nasıl bir yol izleneceğinden ve eşyalarınızı nasıl satabileceğinizden detaylı şekilde bahsedeceğiz. Uzun yıllar bu sektöre hizmet verdiğimiz için merak ettiğiniz detayları çok iyi biliyoruz. Hepsinin cevabı yazımızın devamında. Haydi hemen başlayalım

İçindekiler

Göztepe bölgesinden eski eşya nasıl satılır?

Aslında önemli olan nerede olduğunuz değil, ne satmak istediğinizdir. Çünkü Anadolu Yakası veya Avrupa Yakası ayrımı yapmadan tüm İstanbul geneline hizmet veriyoruz. Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve satmak istediğiniz eşyaların neler olduğu ile ilgili bilgi vermektir.

Eşyalarınızın türü nedir, genel durumu nasıldır bundan bahsedebilirsiniz. Ya da daha belirleyici olması bakımından fotoğraflarını çekerek whatsapp veya email ile bize gönderirseniz çok kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Fotoğraf gönderme şansınız yoksa? Sorun değil. O zaman adresinize gelerek ürünlerinizi yerinde görüyoruz.

Göztepe eski eşya alanlar eşyalarınızı genelde yerinde görerek fiyat vermeyi tercih ederler. Çünkü bu çok daha sağlıklı bir fiyatlandırma yöntemidir.

Ne tür eski eşya alıyoruz?

El halısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, Hereke halısı, Metebronz, Fatih Kıral Mobilya, hat yazısı, el yazması kitap, saat, tuğra, kılıç, madalyon, fotoğraf, tablo, plak gibi eşyalarınız bizim ilgi göstereceğimiz eşyalardan bazılarıdır.

Eski eşya,  antika eşya kadar değerli olmasa da işinin ehli kişiler tarafından fiyatlandırılması gereken eşyalardır. Örneğin el halısı satacağınız zaman işi bilen, deneyimli bir firma ile irtibata geçmelisiniz. Göztepe eski eşya alanlar arasından bizi tercih etmeniz halinde en doğru fiyatı alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Fiyatı neye göre belirliyoruz?

Her eşya kendi türü içinde değerlendirilir. El halısı alacağımız zaman yöresine, desenlerine, temizliğine dikkat ediyoruz. Gümüş eşya alacağımız zaman da ayar numarasına, ağırlığına dikkat ediyoruz.

Fatih Kıral, Metebronz, Kervan Mobilya gibi klasik mobilya üreten markaların eşyalarını alacağımız zaman da modele göre fiyat veririz. İşçiliği detaylı, malzemesi kaliteli olan eşyalar her zaman daha yüksek fiyattan alınıp satılmaktadır.

Göztepe eski eşya satışınız için gerekli bilgileri verdiğimizi düşünüyoruz. Yine de merak ettiğiniz şeyler için bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz haftanın 7 günü hizmetinizdedir.