Spot eşya Kadıköy olarak İstanbul Anadolu yakasında bulunmaktayız ve İstanbul’un tüm semtlerinde spot eşya alımı ve satışı, ikinci el eşya alımı ve ikinci el eşya satışı için hizmet vermekteyiz. Spot eşya ve ikinci el eşya sektöründe uzun yıllardır var olan spot eşya Kadıköy, güvenilir ve uygun fiyatlı alışverişin adresi dendiğinde akla ilk gelen yerler arasındadır. Spot eşya sektöründe ön sıralarda yer alan spot eşya Kadıköy, kullanılmayan veya sıfır eşyalarını satmak isteyen ya da uygun fiyatlı alışveriş yapmak isteyen kişilerin uğrak mekanı olmuştur.

 

Spot eşya nedir?

Spot eşya nedir sorusunun yanıtı birçok kişinin karıştırdığı bir konudur. Bu nedenle spot eşya almaktan çekinen bir kitle meydana gelmiştir. Bu soruya cevap vermek gerekirse, spot eşya satıcılar tarafından satılamayan ürünlerin yarı fiyatına satışa sunulduğu eşya, ürün türüdür. Düşünüldüğü gibi kullanılmış, ikinci el eşya türlerinden değildir. Konuyu daha da detaylandırmak için aşağıdan spot eşyanın özelliklerine ulaşabilirsiniz. Spot eşyanın özellikleri:

 • Spot eşya kutuludur.
 • Spot eşya garantilidir.
 • Spot eşyanın faturası mevcuttur.
 • Spot eşyalarda herhangi bir defo olmamaktadır.

 

Spot eşya çeşitleri nelerdir?

Spot eşya uygun fiyatlı alışveriş yapmak ve tüketicinin ekonomisine katkı sağlamak için ortaya çıkmış bir kavramdır. Öncelerde çok bilinmeyen spot ürünler son zamanlardaki fiyat artışları ile herkes tarafından bilinen ve aranan ürünler haline gelmiştir. Uygun fiyatlı spot eşya kavramı ile tanışan tüketici hangi eşya gruplarının spot eşya olarak satıldığını da araştırmakta, ihtiyaçlarını bu doğrultuda planlamaktadır. Spot eşya çeşitleri dediğimizde beyaz eşya, televizyon gibi belli ürün grupları akla ilk gelenlerdir. Fakat her ürün grubunu içerisinde barındıran spot eşya çeşitleri herkesin ihtiyaçlarına cevap vermektedir.

Spot eşyalar oldukça farklı ürün gruplarından oluşabilmektedir. Tüketicinin fazlasıyla dikkatini çeken bu ürün grubu uygun fiyatlı bir alışveriş yöntemidir. Ev kuranlar, evini yenileyenler ya da bozulan eşyasının yerine uygun fiyatlı sıfır ürün arayanların ilk tercihi spot eşya satan yerlerdir. Her çeşitten ve her ürün grubundan spot eşya bulmak mümkündür. Aşağıda başlıca spot eşya çeşitleri sıralanmıştır:

 • Beyaz eşya
 • Mutfak ürünleri
 • Tekstil ürünleri
 • Mobilya
 • Gıda
 • Ev eşyası
 • Ofis eşyası

Yukarıdaki eşyalar bilinen spot eşya çeşitleridir fakat bunlarla sınırlı değildir. Tüketici olarak aklınıza gelebilecek hemen hemen her ürünü spot eşya kategorisinde bulabilirsiniz.

Eğer siz de spot eşya alışverişi yapmak istiyorsanız, güvenilir ve sektörde uzmanlaşmış kişiler ile görüşmek istiyorsanız Burak Spot olarak spot eşya sektöründe yıllardır edindiğimiz güven ve kaliteli ürünlerimiz ile müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ev eşyası, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, beyaz eşya, klasik mobilya, gümüş, el halısı, plak gibi birçok ürünün satışını ve alışını yapan Burak Spot ile iletişime geçebilir, ürünlerimiz ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Dilerseniz Küçükyalı’da bulunan mağazamızı ziyaret ederek almak veya satmak istediğiniz ürünler hakkında birebir bizlerle görüşebilirsiniz. İletişim