Suadiye eski eşya alanlar

Suadiye eski eşya alanlar

Kadıköy ilçesine bağlı en nezih bölgelerden olan Suadiye, firmamızın eski eşya alımı için en yoğun hizmet verdiği yerlerdendir. Evinizde, deponuzda, ofisinizde, çatı katınızda, apartman garajlarında sakladığınız, unuttuğunuz eşyalarınızı elden çıkarmak mı istiyorsunuz?

Tecrübelerimize dayanarak size şunu tavsiye edebiliriz ki mutlaka işinin ehli kişilerle çalışmalısınız. Firmamız bu noktada devreye girmekte, eşyalarınızı değerinde, zamanında, adresinizden satın almaktadır. Yazımızın devamında nasıl hizmet verdiğimizden, eşyalarınızı nasıl satabileceğinizden detaylı şekilde bahsedeceğiz.

İçindekiler

Eski eşya nasıl satılır?

Müşterilerimizin çoğu daha önce böyle bir satış yapmadığı için belli tedirginlikler yaşamaktadır. Bu gayet normal. amacımız sizi bu tedirginlikten kurtaracak bilgileri detaylı şekilde vermektir. Yapmanız gereken şey aslında çok basit. Bizimle iletişime geçerek eşyalarınız hakkında detaylı bilgi vermeniz yeterli.

Eşyalarınız bizim satabileceğimiz türden eşyalar ise, müsait olduğunuz gün ve saatte adresinize gelip, ürünleri yerinde görerek fiyat veriyoruz. Whatsapp veya email ile fotoğraf göndererek de eşyalarınız hakkında ön bilgi almamızı sağlayabilirsiniz. Ancak fotoğraf çekme imkanınız yoksa sorun değil. Gelip yerinde de görebiliriz.

Yaptığımız inceleme sonucu size fiyat teklifimizi sunuyor, anlaşma sağlanması durumunda, Suadiye eski eşya alanlar adresinize gelerek ürünlerinizi teslim alıyoruz. Bu işlemler sırasında sizden hiç bir hizmet bedeli almıyoruz.

Ne tür eski eşya alıyoruz?

Bizler satılabilir, temiz ürünler almayı tercih ederiz. Eşyalarınızın ufak tefek kusurları tabi ki olabilir bunlar sorun değil. Ancak yanık yırtık, çökme, kırık gibi deformasyonlar onarılamaz ve çok maliyetli boyutlarda ise alım yapmamız pek mümkün olmamaktadır.

Klasik mobilya, bahü, heykel, gümüş eşya, eski obje, el halısı, cam eşya, Hereke halısı, tablo, plak, resim, saat, Metebronz, Fatih Kıral, tuğra, hat yazısı, eski kitap, aslan ayak mobilya, oymalı mobilya, deri koltuk gibi eşyalarınızı almaktayız.

Suadiye bölgesinden bu tarz eşya alımını sıkça yapmaktayız. Çünkü bu semtte oturan aileler genelde uzun süredir burada ikamet etmekte olan köklü ailelerdir. Bu yüzden klasik eşya kullanımları da fazladır.

Neye göre fiyat veriyoruz?

Her eşya grubu kendi içinde değerlendirilir. El halısı alırken yöresine, desenlerine bakılırken gümüş eşya alımı için ürünlerin ağırlığına, ayar numarasına bakılır. Ürünün işçiliğinin iyi olması ve malzeme kalitesi fiyata direkt etki eder. Suadiye eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde en kaliteli hizmeti en kısa sürede alabilirsiniz.

Firmamız haftanın 7 günü tüm Kadıköy ilçesinde aktif hizmet vermektedir.