Sahrayıcedid Eski Eşya Alanlar

Sahrayıcedid Eski Eşya Alanlar

Satılması gereken bir veya bir kaç eşyanız mı var? Bunlar için ne yapmanız gerektiği ile ilgili bir fikriniz var mı? Sahrayıdedid eski eşya alanlar olarak size en kısa zamanda hizmet verebiliriz. Biz kimiz, ne alıp ne satıyoruz, görevimiz, işimiz, çalışma sürecimiz ile ilgili tüm bilgileri sıralayacağız.

Amacımız potansiyel müşterimiz olan sizlerin bilgi sahibi olmanız ve eski eşya satmayı düşündüğünüzde bizi tercih etmenizi sağlamak. Çünkü daha önce yüzlerce insana eşyalarının alımı için hizmet verdik ve neredeyse hepsinin ne yapacağından habersiz olduğunu gördük.

Sizi sıkmadan, söz daha fazla uzatmadan hemen başlayalım isterseniz. En çok sorulan soruları ana başlıklar haline getirdik ve soru cevap şeklinde ilerleyelim istedik. Böylece daha anlaşılır ve akılda kalıcı olacaktır.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Satmayı düşündüğünüz eşyanın türüne, durumuna göre İstanbul’un hatta çevre illerinin her yerine hizmet veriyoruz. Sizden yapmanızı istediğimiz şey bizi Sahrayıcedid semtindeki adresinize davet edip ürünleri yerinde görmemizi sağlamanız.

İşinin ehli arkadaşlarımızla eşyaların bulunduğu adrese geliyor, yerinde inceleme yapıp, eşyalarınızı fiyatlandırıyoruz. İsterseniz Whatsapp ile bize eşyaların fotoğraflarını göndererek de fiyat teklifi alabilirsiniz.

Teklif ettiğimiz fiyat noktasında anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapıyoruz. Bu aşama anlaşıldıysa diğer başlığımıza geçelim.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Eski eşya bazen antika eşya ile karıştırılsa da antika kadar değerli değildir. Dışarıdan bakıldığında eşsiz benzersiz eşyalara benzese de aslında benzerine, hatta aynısına pek çok yerde rastlanabilir. Onu antika eşyadan ayıran detay da budur.

Bir kaç örnek verdiğimde daha iyi anlaşılacaktır. El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, oymalı mobilya, hat yazısı, plak, tablo, Osmanlıca eser, saat, heykel, Hereke halısı gibi eşyalardan bahsediyoruz.

Tabi bu saydıklarımızın dışında olan eşyalar da olabilir. Bunun için fotoğraf göndermeniz çok kısa süre içinde sonuç almamıza yardımcı olacaktır. Örneğin Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept, By Kepi gibi markaların ürünlerini de alabiliriz. Bu markaların özellikle deri koltuk, koltuk takımı, yemek odası, varaklı mobilya, obje gibi eşyaları değerlidir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Nereden ne tür eski eşya alırsak alalım nakliye ve taşıması bize aittir. Sizden en ufak bir nakliye veya taşıma ücreti talep etmiyoruz. Sahrayıcedid bölgesi de bunlardan biridir. Kendi aracımız ve elemanlarımızla hizmet veriyor, size zahmet vermiyoruz.

Sahrayıcedid eski eşya alanlar olarak size anlaştığımız fiyatı nakit ödüyoruz. Tekrar tekrar pazarlık yapmıyor, fiyat düşürmek için bahaneler üretmiyoruz. Son derece güvenilir, seviyeli ve dürüst çalışıyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, eşyalarınızı satabilirsiniz.