blank

Merdivenköy eski eşya alanlar

Merdivenköy bölgesinde ikamet eden ve fazlalık eşyalarını elden çıkarmak isteyen tüm müşterilerimize detaylı şekilde hizmet veriyoruz. El halısı, klasik mobilya, eski obje, plak, deri koltuk, gümüş eşya, hat yazısı, tuğra, oymalı mobilya, saat, madalyon, kılıç, değerli eşya, berjer, bahü, heykel gibi eşyalarınızı alabiliyoruz.

Yukarıda çeşitlerinden bahsettiğimiz eşyalarınızı ve çok daha farklı çeşitlerini bize yüksek fiyattan satabilirsiniz. Nasıl mı? Biz de bu sorunun cevabını vermek istedik. Şimdi yazımızın devamında size Merdivenköy eski eşya alanlar nasıl hizmet verir, ödemeyi nasıl yapar, fiyatı nasıl belirler bundan bahsedeceğiz.

Amacımız eşyalarınızı satacağınız zaman bizi tercih etmenizi sağlamak ve sizi nasıl bir sürecin beklediğinden haberdar olmanızı sağlamak. Bu sayede eşyalarınızı satarken daha bilinçli davranabilir, değerinde satış yapabilirsiniz. İşte başlıyoruz.

İçindekiler

Eski eşya nasıl satılır?

Antika eşya kadar değerli olmasa da eski eşya da hala alıcısı olan, işçiliği ve malzemesi kaliteli olan eşyalardır. Bu tür eşyalarınız var ve elden çıkarmak istiyorsanız mutlaka işinin ehli, deneyimli bir firma ile çalışmalısınız. Biz bu konuda size hizmet vermeye talibiz.

Satmak istediğiniz eşyalarınıza tam olarak karar verdikten sonra bizimle iletişime geçebilir ve ne tür eşya satmak istediğinizi anlatabilirsiniz. Mümkünse, imkanınız varsa eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize whatsapp veya email ile gönderebilir bu sayede kısa süre içinde fiyat alabilirsiniz.

Fotoğraf gönderme imkanınız yoksa eşyalarınızla ilgili vereceğiniz detaylı bilgiler sonrasında Merdivenköy bölgesindeki adresinize gelerek yerinde görerek de fiyat verebiliriz.

Neye göre fiyat veriyoruz?

Eşyalarınız türüne, durumuna ve malzemesine göre ayrı ayrı değerlendirilir. El halısı satmak istediğinizde renklerine, desenlerine, modeline ve yöresine göre fiyat veririz. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı, Ladik halısı, Buhara halısı gibi halılar değerli diyebileceğimiz halılardır.

Gümüş eşya alanlar, gümüşün ayar numarasına, ağırlığına bakarak fiyat verirler. 800, 900 ve 925 ayar olmak üzere 3 farklı ayar numarası vardır. Bu konuyu gümüş ile ilgili detaylı bilgi verdiğimiz sayfamızda bulabilirsiniz. Hat yazısı için başka, tuğra için başka, deri koltuk için başka kriterler göz önüne alınır.

En doğru fiyatı almak için Merdivenköy eski eşya alanlar arasından bizi tercih etmeniz yeterlidir.

Nakliye ve ödeme

Kadıköy ilçesinin tamamına, cadde cadde, sokak sokak hizmet veriyor, nakliye veya taşıma ücreti almıyoruz. Eşyalarınız için anlaştığımız tutarı nakit olarak ödüyor, fiyat düşürmek için türlü bahaneler uydurmuyoruz.