Fenerbahçe eski eşya alanlar

Fenerbahçe eski eşya alanlar

Eşyalarınızı istediğiniz yerden nakit teslim alıyoruz. Firmamız tüm Kadıköy bölgesine hizmet verdiği için Fenerbahçe semtinden gelen talepleri de en hızlı şekilde değerlendirmektedir. Müşterilerimizin pek çoğunun eşyalarını ne yapacağını, nasıl satacağını bilmediğini fark ettik. Bu da bizi bu yazıyı hazırlamaya itti.

İstedik ki müşterilerimiz Fenerbahçe eski eşya alanlar ile ilgili bilgi sahibi olsun. Eşyalarını nasıl satacağı, sürecin nasıl ilerleyeceği ile ilgili fikir edinsin. Aşağıda, öğrenmek istediklerinizden detaylı şekilde bahsedeceğiz. Hemen başlayalım

İçindekiler

Ne tür eski eşya alıyoruz?

Öncelikle eski eşya nedir  bunu anlatalım. Ömrü genelde 50 yıl ve üzerinde olan, işçiliği ve malzemesi kaliteli olan eşyalardır. Bunlar antika eşya kadar olmasa da hala değerini koruyan, alıcısı olan eşyalardır.

Fenerbahçe eski eşya alanlar, El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, Hereke halısı, oymalı mobilya, varaklı mobilya, eski obje, cam eşya, Metebronz, Fatih Kıral, saat, heykel, bahü, Rolex, Kervan mobilya, deri koltuk, plak, tablo gibi eşyaları satın alırlar. Bu tarz ürünlerinizi mutlaka işinin ehli, tecrübeli kişilere satmalısınız.

Örneğin el halısı satmak istediğini söyleyen bir müşterimizin halısına bakar bakmaz, hangi yöreye ait olduğunu, modelini biliriz. Bu sayede size tam değerinde fiyat veririz. Siz de tecrübeli bir esnafla çalışmanın verdiği avantajı yaşarsınız.

Eski eşya için nasıl fiyat veriyoruz?

Fiyat almanın en kolay ve pratik yolu fotoğraf gönderme şeklinde olur. Nasıl mı? Elden çıkarmak istediğiniz ürünlerin fotoğraflarını whatsapp veya email ile bize göndererek ön bilgi alabilirsiniz. Fotoğraf göndermeniz hem size hem de bize önemli bir zaman kazandırır.

Eşyalarınızın fotoğraflarını inceler, alıp alamayacağımızı kısa sürede size bildiririz. Eğer alabileceğimiz ürünler ise Fenerbahçe semtindeki adresinize gelir, ürünlerinizi yerinde görürüz. Teklif ettiğimiz fiyatı onaylamanız durumunda arkadaşlarımız istediğiniz gün ve saatte adresinizden alım yapar.

Nakliye ve ödeme

Fenerbahçe eski eşya alanlar sizden alacağı ürünleri kendi aracı ve elemanları ile teslim alır. Bu sayede hiçbir ücret talep etmeyiz. Anlaştığımız ücret size nakit ödenirken, bahaneler üreterek fiyat düşürmeye çalışmayız.

Bize güvenebilir, eski eşya satışınızı istediğiniz gün bize satabilirsiniz.