Ziverbey Eski Eşya Alanlar

Ziverbey Eski Eşya Alanlar

Eski veya klasik eşya satmak isterseniz ilk önce güvenilir bir yerle çalışmaya dikkat etmeli, eşyalarınızı tecrübe sahibi kişilere emanet etmelisiniz. Bu noktada bize tereddüt etmeden güvenebilir, Ziverbey eski eşya alanlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Peki o kadar firma, antikacı, eskici arasından neden bizi tercih etmelisiniz? Bizi farklı kılan nedir? Bu yazıyı sizlerle paylaşmamızın sebebi de bu. Ne tür eşyalar satmaya karar verdiğiniz andan, nakit ödememizi aldığınız ana kadar geçeceğiniz süreci baştan sona anlatmak istiyoruz.

Öncelikle şunu belirtelim ki hangi detayları öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz. Çünkü aradığınız tecrübeye sahibiz ve yıllardır bu işle meşgul oluyor, insanların eşyalarını sorun yaşatmadan satın alıyoruz. İsterseniz hemen detaylara geçelim.

İçindekiler

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

Eski eşya olarak nitelendirdiğimiz ve Ziverbey, Kadıköy bölgesinden çok sık alımını yaptığımız eşyalar vardır. El halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, deri koltuk, heykel, hat yazısı, saat, plak gibi pek çok eşyanızı satın alıyoruz. Bu eşyalar ilk bakışta antika eşya havası verse de aslında öyle değildir.

Antika ile eski eşya arasındaki ayrımı iyi yapabilecek, bu sayede size değerinde fiyat verebilecek bir ekibe sahibiz. Siz de hiç tereddüt etmeden bizden fiyat teklifi alıp satış yapabilirsiniz. Nasıl satış yapabileceğinizi de anlatmak isteriz.

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Aslında ihtiyacınız olan tek şey bir akıllı telefon. Artık hemen hemen hepimizin elinde olan telefonların whatsapp özelliği sayesinde kolayca fotoğraf gönderebilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyip size geri dönüş yapacak, teklifimizi iletecektir.

Eğer eşyalar bizim alabileceğimiz türden ise hemen teklifimizi iletiyor, değilse olumsuz cevap vermek zorunda kalıyoruz. Çünkü çok yıpranmış, artık kimsenin almak istemeyeceği eşyaları biz de alamıyoruz.

FİYAT TEKLİFİ NEYE GÖRE VERİLİYOR?

Ziverbey semtinden veya Kadıköy ilçesinin herhangi bir yerinden eski eşya alacağımız zaman bazı kriterlere dikkat etmek zorundayız. Mesela gümüş eşya alımında objenin ayar numarasına, ağırlığına dikkat ederiz. 800 ayar farklı, 900 ve 925 ayar farklı fiyatlardan alınır.

El halısı alanlar için ise önemli olan halının desenleri, motifi, ait olduğu yöredir. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, Ladik halısı, Uşak halısı, Türkmen halısı da değerli diyebileceğimiz halılardır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Ziverbey eski eşya alanlar olarak nakliye ve taşıma işlemlerini kendi aracımız ve elemanlarımızla yapıyoruz. Bu sayede siz zahmet çekmemiş, hiçbir sorun yaşamamış şekilde satış yapabiliyorsunuz. Ödeme ise nakit olarak elden yapılmakta, eft veya havale ile de ödeme yapılabilmektedir.

Bizi haftanın 7 günü 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayabilirsiniz.