Kadıköy Moda Eski Eşya Alanlar

Kadıköy Moda Eski Eşya Alanlar

Sizin için manevi değerli olan, aile büyüklerinizden kalmış veya sizin satın alıp artık kullanmak istemediğiniz eşyalarınızı satın alabiliyoruz. Genelde antika eşya ile karıştırılıyor olsa da bu ürünler eski eşya olarak adlandırılır.

Malum Moda semti de eski ve köklü bir bölge olduğu için bu tarz ürünler çokça bulunabiliyor. Kadıköy Moda eski eşya alanlar olarak bizimle iletişime geçerek eşyaları fiyat teklifi almak ve satmak isteyen herkese ulaşabiliyoruz.

İşin neresinden başlamanız gerektiği, sürecin nasıl ilerleyeceği, ne tür eşyalar alınıp satıldığını tek tek anlatacağız. Amacımız size en doğru bilgileri vererek bilinçli hareket etmenizi, eşyalarınızı değerinde satmanızı sağlamaktır.

İçindekiler

ESKİ EŞYA SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Bizimle iletişime geçerek ne tür eşyalarınız olduğunu söylemeniz, mümkünse (0533 493 33 90) numaralı telefonumuza fotoğraflarını whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz. Ekibimiz kısa bir inceleme yaptıktan sonra size olumlu olumsuz geri dönüş sağlayacaktır.

Fotoğraflar incelendikten sonra alabileceğimiz eşyalar ise Kadıköy Moda semtindeki adresinize gelecek, ürünleri yerinde görecek, fiyat teklifimizi sunacağız. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılacaktır.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

El halısı, klasik mobilya, hat yazısı, değerli tablo, saat, heykel, gümüş eşya, obje, Hereke halısı, varaklı mobilya, deri koltuk gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Çeşitlerinden bahsettiğimiz eşyalar mutlaka işinin ehli, tecrübe ve deneyim sahibi kişilere satılmalıdır. Size bu konuda en iyi şekilde yardımcı olabiliriz.

Metebronz, Fatih Kıral, Mudo Concept, By Kepi, İsmet Mobilya, Kervan Mobilya gibi bilinen markaların mobilyalarını da satın alıyoruz. Bunlar işçiliği güzel, malzemesi kaliteli, zarif ve gösterişli, pahalı mobilyalardır.

Kadıköy Moda semtinde bu tarz eşyalar sürekli satılmaktadır. Saydıklarımızın dışında eşyalarınız da olabilir. Biz de alabildiğimiz her ürünü buraya yazamayız. Onun için farklı eşyalarınız için sorularınız varsa veya fiyat teklifi almak istiyorsanız çekinmeden arayabilirsiniz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Eşyalarınızın taşınması, sökülmesi, araca yüklenmesi tamamen bizim sorumluluğumuzda. Sizden en ufak bir ücret talep etmiyor, zahmet vermiyoruz. Eşyalarınız ne kadar az veya fazla olsun hepsini alabilecek kapasitede araçlarımız mevcut.

Kadıköy Moda eski eşya alanlar olarak eşyalarınızın ödemesini nakit yapabildiğimiz gibi eft veya havale de talep edebilirsiniz. Tekrar tekrar pazarlık yapmıyor, fiyat düşürmek için bahaneler üretmiyoruz.

Sizden ricamız eski eşya satacağınız zaman bizi tercih etmenizdir. Kötü sürprizlerle karşılaşmadan, sorun yaşamadan, zahmet çekmeden hemen satış yapabilirsiniz. Ekibimiz her gün aktif şekilde size hizmet vermektedir.