Klasik eşya alanlar

Klasik eşya alanlar

Klasik eşya alanlar elden çıkarmaya karar verdiğiniz klasik ürünler mümkün olan en yüksek fiyatı teklif ederek satın alır. Böylece eşya kalabalığından kurtulmuş olur, hatta belirli bir tasarruf etmiş olursunuz. Bizimle çalışmanız halinde klasik eşya satışınızı çok kısa süre içinde yapabilirsiniz. Yazımızın devamında bilmek isteyeceğiniz detaylardan bahsedecek, süreci sonuna kadar anlatacağız.

İçindekiler

Klasik eşya nedir?

Aslında adı üzerinde klasik eşya, modern eşya dışında kalan ürünlere verilen addır. Genelde yatak odası, yemek odası, oturma grubu, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, avangard mobilya, deri koltuk takımı, makam takımı, pirinç mobilya, tırnak ayna, bahü, varaklı koltuk takımı, aslan ayak mobilya, çay takımı, madalyon takım gibi eşyalar bu gruba girmektedir. Genelde mobilya olarak algılansa da el halısı, gümüş, eski obje, plak, saat gibi eşyalar da bu grupta sayılabilir.

Klasik eşya alırken neye göre fiyat veriyoruz?

Klasik eşya alanlar ile iletişime geçerek ikinci el olarak satmak istediğinizde neye göre fiyat alacaksınız? Eşyalarınızın yapıldığı malzeme, işçilik ve ustalık, üretildiği dönem göz önüne alınarak fiyat teklifi verilir. Bu detaylara önem vermek, bunlar hakkında bilgi sahibi olmak için de sektörde deneyim sahibi olmak gerekir. Eşyalarınız için doğru ve yüksek fiyat almak için işinin ehli bir firma ile iletişime geçmeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız en kaliteli hizmeti, en doğru bilgilerle ve en yüksek fiyatla sunacaktır.

Nasıl fiyat alacaksınız?

Eşyalarınızın fotoğraflarını çekerek bize göndermeniz fiyat alabilmeniz için yeterlidir. Ekibimiz eşyalarınızı inceleyerek kısa sürede size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır. Olumlu olan geri dönüşlerde hemen fiyat teklifimizi iletiyoruz.

Neden olumsuz dönüş yapıyoruz ondan da bahsedelim. Takdir edersiniz ki her eşyayı satın almamız mümkün değil. Bazı eşyalar çok yıpranmış, kimsenin almak istemeyeceği modelde ve renkte olabiliyor. Bu tarz ürünler için maalesef müşterilerimize olumsuz cevap veriyoruz.

Ödeme ve nakliye

Klasik eşya alanlar olarak diğer firmaları bilmiyoruz ancak biz nakliye ve taşıma işlemlerini ücretsiz yapıyoruz. Müşterilerimizi mağdur etmiyor, eşyalarınızı söz verdiğimiz gün ve saatte adresinizden alıyor, hiçbir şekilde mağduriyet yaşatmıyoruz. Bizi her gün arayabilirsiniz.