Antika Eşya Alanlar

Antika Mobilya Alanlar

Evinizde, ofisinizde, deponuzda bekleyen, elden çıkarma zamanının geldiğine inandığınız antika mobilya için bizi arayabilirsiniz. Ekibimiz eşyalarınızı modeline, markasına, kalitesi ve işçiliğine göre inceleyip fiyatlandırıyor. Antika mobilya alanlar için bir arama içindeyseniz bizi tercih edebilirsiniz.

Tüm İstanbul geneline hizmet veriyoruz. Yazımızın devamında daha fazla detay verip, eşyalarınızı nasıl ve neye göre aldığımızı anlatacağız. Amacımız güvenebileceğiniz bir firma olduğunu göstermek ve bilinçli bir satış yapmanızı sağlamaktır. Ana başlıklar halinde ilerleyip, madde madde açıklama yaparsak daha anlaşılır olacaktır.

İçindekiler

ANTİKA EŞYA NEDİR, NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Antika eşya nedir isterseniz bundan başlayalım. Antika demek benzerine az rastlanan, işçiliği, malzemesi benzersiz olan eşyalardır. Eski eşya olarak adlandırılan bazı ürünler de müşterilerimizin gözünde antika gibi olsa da aslında öyle değildir.

Toplumumuzda oymalı mobilya, varaklı mobilya, el halısı, plak, retro mobilya gibi eşyalar çok değerli sanılmaktadır. İçlerinde mutlaka iyi fiyata alınıp satılacak ürünler de vardır ancak bulunmaz ürünler değildir.

Eşyalarınızı değerinde satmak, aldatılmamak için antikacı sıfatı kazanabilmiş kişilerle çalışmalısınız. Bu sayede en doğru fiyatı alabilirsiniz. Elinizde antika olduğuna emin olduğunuz veya ihtimal verdiğiniz eşyalarınız varsa bize fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Ekibimiz kısa süre içinde yapacağı incelemede size eşyanın değeri ile ilgili en doğru bilgileri ve fiyatı verecektir. Ürünün değerine, durumuna ve türüne göre adresinize gelerek yerinde inceleme de yapabiliriz. Antika alanlar için önemli olan eşyanın değerli ve satılabilir olmasıdır.

NE TÜR ANTİKA ALIYORUZ?

Her türlü eşya olabilir. Biz eşya ayırt etmiyoruz. Yeter ki bizim değerlendirebileceğimiz bir ürün olsun. Fiyat verirken değerine, dönemine, eşyanın türüne göre fiyatlandırma yaparız. Kimi zaman bir koltuk takımı, yemek odası, tablo, berjer iken kimi zaman hat yazısı, işlemeli bez olabilir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan ücretsiz nakliye ile hizmet veriyoruz. Hangi bölgeden, ilçeden alım yaparsak yapalım kendi aracımız ve elemanlarımızla hizmet vermekteyiz.

Ödeme ise nakit olarak yapılır. Eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Kendi kazancımız kadar sizlerin memnuniyetinizi de düşünüyoruz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz.