antika eşya alanlar

antika eşya alanlar

Size aile büyüklerinizden kalan veya daha sonra kendi aldığınız antikalarınızı satmak istediğinizde bizi arayabilirsiniz. Eşyalarınızı kısa süre içinde yerinde görerek fiyat veriyor, istediğiniz gün adresinizden alıyoruz.

Tüm İstanbul genelinde hizmet veren firmamızın ne tür eşyalar aldığı, nasıl hizmet verdiği ile ilgili detaylı bilgileri yazımızın devamında sizinle paylaşacağız. İsterseniz ana başlıklar altında merak ettiğiniz soruları cevaplandıralım

İçindekiler

Antika eşya nedir, nasıl satılır?

Antika eşya benzerine az rastlanan, belirli bir döneme veya ünlü bir kişiye ait eşyalardır diyerek kısa bir tanım yapabiliriz. Bu tarz eşyanızı satacağınız zaman mutlaka işinin ehli, deneyimli, ürünü görür görmez anlayacak kişilerle iletişime geçmelisiniz.

Antika eşya satmak istiyorum diyerek bizimle iletişime geçen müşterilerimizden eşyaları ile ilgili detaylı bilgi istiyoruz. Verdikleri bilgiler doğrultusunda bir fikir edindikten sonra ürünü görmek için adreslerine gidiyoruz.

Eşyayı canlı görmek veya fotoğraf üzerinden görmek arasında çok ciddi farklar vardır. Bu yüzden genelde yerinde görerek, ürüne dokunarak fiyatlandırma yapmayı tercih ediyoruz. Eğer satmak istediğiniz ürün bir iki adet ise bir kaç fotoğraf göndererek de ortalama bir fiyat alabilirsiniz.

Firmamız bu konuda size en kaliteli ve hızlı hizmeti verecektir. Tüm ekibimiz işinde uzman, müşteri ilişkileri kuvvetli, deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Antika eşya alanlar ile ilgili yapacağınız kısa bir araştırmada pek çok firma ile karşılaşacaksınız. Bizi tercih etmeniz halinde hiçbir problem yaşamadan, güven içinde satış yapabilirsiniz.

Ne tür eşyalar alıyoruz?

Eski eşya ile antika eşya çok karıştırılmaktadır. El halısı, gümüş eşya, plak, eski obje, heykel, tablo, bahü, klasik yatak odası, yemek odası, deri koltuk, chester koltuk, makam takımı, hat yazısı, tuğra, kılıç gibi pek çok eşya bizim ilgi alanımıza girer.

Gelip yerinde görerek fiyatlandırdığımız eşyalarınızı anlaşma sağlanmasının ardından ödemesini nakit yaparak satın alıyoruz. Gerekli olan nakliye, taşıma, yükleme gibi işlemlerin tamamı da ekibimiz yapılacaktır.

Kendi kazancımız kadar sizin isteklerinizi ve beklentilerinizi de, memnuniyetinizi de ön planda tutuyoruz. Bizi haftanın 7 günü hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Kadıköy, Üsküdar, Kartal, Beşiktaş, Şişli, Ortaköy neresi olursa olsun ayrım yapmadan hizmet veriyoruz.