Kozyatağı İkinci El Eşya Alanlar

Kozyatağı İkinci El Eşya Alanlar

Fazlalık olan eşyalarınızı elden çıkarmayı mı düşünüyorsunuz? Bunu çok kısa sürede, güven içinde, zahmet çekmeden yapmak istemez misiniz? Elbette istersiniz. O zaman yazımızın devamını okumanızı rica ediyoruz.

Kozyatağı ikinci el eşya alanlar olarak kendimizde, ne tür eşyalar aldığımızdan, iş akışımızın bahsetmek istiyoruz. Amacımız bizi yakından tanımanızı ve size kaliteli hizmet alabileceğiniz bir firma olduğunu bilmenizi sağlamaktır.

Satış kararı vermenizden, eşyaların fiyatlandırılmasına, nakit ücreti alacağınız kısıma kadar her şeyi anlatacağız. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan en çok sorduğunuz soruların cevaplarından başlayalım.

İçindekiler

İKİNCİ EL EŞYA SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

En önemli kısmı nereden başlayacağınızı bilmektedir. Tavsiyemiz ne satmak istediğinize tam olarak karar vermek ve bize bu eşyaların fotoğraflarını göndermenizdir. Bunu yapmak çok basit. Whatsapp (0533 493 33 90) numaralı telefonumuza ve umutspot@gmail.com mail adresimize hep fotoğraf gönderebilirsiniz.

Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyecek, size hemen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapacaktır. Olumlu olan, alabileceğimiz eşyalarınız için size hemen fiyat teklifimizi verecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması halinde istediğiniz gün Kozyatağı semtindeki adresinizden alım yapılacaktır.

Olumsuz cevap kısmını bir sonraki başlıkta anlatacağız. Siz de hak verirsiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değil, bu yüzden bazı detaylara dikkat ederek alım yapıyoruz. Sizi sıkmadan devam edelim.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Temiz, sağlam ve satılabilir durumda olması haliyle pek çok eşyanızı satın alabiliyoruz. İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası, el halısı, gümüş gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz.

Size olumlu veya olumsuz cevap verme kısmına tekrar geri dönüş yapalım. Olumsuz cevap verme sebebimiz eşyalarınızın satılabilirliği ile ilgilidir. Çok yıpranmış, artık kullanılmaz durumda olan, sorunlu eşyaların alımını yapamıyoruz.

Kadıköy ilçesinin tamamına, her gün hizmet verip pek çok insan ile görüşüyor, pek çok eşya alımı yapıyoruz. Elbette bazı kusurları, yıpranmış yerleri olacağını kabul ediyoruz. Ancak model olarak satılmayan, kimsenin sahip olmak istemeyeceği türden ise buna olumsuz cevap vermek zorundayız.

Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, By Kepi, Mudo Concept gibi bilinen markaların ürünleri için de bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Bunlar zamanında yüksek bedeller ödenerek alınmış, kıymetli eşyalardır. Bunlar için de size en yüksek fiyatı verebiliriz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Kozyatağı ikinci el eşya alanlar olarak kaliteli, zamanında, ücretsiz nakliye ile hizmet veriyoruz. Eşyalarınızın taşınması, sarılması, araca yüklenmesi tamamen bize aittir. Siz hiçbir efor sarf etmeden, sadece eşyalarınızın ücretini nakit alarak süreci takip edebilirsiniz.

Ödemenizi nakit yapıyor, en ufak bir ücret talep etmiyoruz. Eft veya havale isteyen müşterilerimiz için de istedikleri şekilde ödeme yapabiliriz. Bizi Facebook, İnstagram, Twitter, ve Pinterest hesaplarımızdan da takip edebilirsiniz.