Maltepe Eski Eşya Alanlar

Maltepe Eski Eşya Alanlar

Eski ve klasik eşyalarınızın değerini öğrenmek, karar vermeniz halinde nakit satmak ister misiniz? Ekibimiz yıllardır bu işle ilgilenmekte, insanların satmayı düşündüğü 50 yıl ve üzerinde geçmişe sahip olan eşyalarını satın almaktadır. İstanbul sınırları içine ilçe ve semt ayırmaksınız hizmet veriyor, Maltepe eski eşya alanlar arayışınıza da cevap veriyoruz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi belki yüzlerce belki binlerce defa farklı insanlardan farklı eşya alımı yaptık çünkü uzun zamandır faaliyet göstermekteyiz. İnsanlar ve ürünler ne kadar farklı olursa olsun sorulan sorular hep aynıydı.

Biz de üzerimizde bir sorumluluk hissettik ve size işimizle ilgili bilmek isteyeceğinizi düşündüğümüz bilgiler vermeye karar verdik. Çünkü gördük ki insanlarda ciddi bir güven sorunu var ve eşyalarını satarken nasıl bir süreçten geçecekleri konusunda fikirleri yok. Merak etmeyin ilerleyen kısımlarda soru cevap şeklinde ilerleyecek, bilmek istediğiniz çok iyi bildiğimiz detayları izah edeceğiz.

İçindekiler

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Size ailenizden kalmış, değerli olup olmadığı konusunda fikir sahibi olmadığınız bir eşyanın değerini öğrenmek ister misiniz? İnsanlar genelde kulaktan dolma bilgilere itibar etse de işi bilene sormak her zaman size kazandırır.

0552 703 41 41 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek bizden fikir alabilirsiniz. Size eşyanızın değeri ve alabileceğimiz fiyatı ile ilgili dönüş yaparız. Satmak istemezseniz elbette saygı duyarız ancak fiyat teklifimizi beğenirseniz aynı gün içinde Maltepe ilçesinden nakit ödeme ile alabiliriz.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Plak, saat, el halısı, klasik mobilya, deri koltuk, yatak odası, gümüş eşya, yemek odası, çay takımı, makam takımı, hat yazısı, berjer gibi eşyalar sayılabilir. Alabildiğimiz her eşyayı buraya sığdırabilmemiz mümkün olmadığı için bir kaç örnekle geçmek yeterli düşündük.

Örneğin Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi değerli markaların deri, ağaç, pirinç metal olan eşyaları vardır ki bunlar da değerlidir. Dediğimiz gibi yukarıda belirttiğimiz telefon numaramıza eşyaların fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir.

Maltepe klasik eşya bakımından çok zengin bir bölge. Çünkü geçmişi eskiye dayanan Küçükyalı, İdealtepe, Adatepe, Cevizli, Altayçeşme gibi semtleri bulunmaktadır. Buralarda köklü ve doğma büyüme burada ikamet eden aileler oturmaktadır.

EŞYALARINIZI NEYE GÖRE FİYATLANDIRIYORUZ?

İşin tecrübe ve deneyim gerektiren kısmı burasıdır ki bizi tercih etmenizi istememizin sebebi de budur. Maltepe eski eşya alanlar olarak eşyalarınızı türüne göre değerlendiriyor, her eşyaya farklı gözle bakıyoruz.

Gümüş alırken ayarına, ağırlığına bakıyor, el halısı alırken desenlerine, renklerine, yöresine dikkat ediyoruz. Hereke halısı, İpek halı, Ladik halısı, Türkmen halısı, Sivas Cezaevi halısı değerli sayılacak halılardır.

Alımlarımızı nakit yapıyor, eşyalarınızın alımını kendi aracımızı ve ekibimizi kullanıyoruz. Bu sayede işlemler hızlı ilerlemekte, sizden hiçbir nakliye kesintisi yapılmamaktadır. Klasik eşya veya eski eşya satmak istediğinizde bizi çekinmeden arayabilirsiniz.