Merdivenköy İkinci El Eşya Alanlar

Merdivenköy İkinci El Eşya Alanlar

Evde, iş yerinde, depoda, garajda, çatı katında bekleyen eşyalarınızı ne yapmayı düşünüyorsunuz? Bu tür eşyaları elden çıkarmanın bir kaç yolu var. İnternet üzerinden kendiniz satabileceğiniz gibi Merdivenköy ikinci el eşya alanlar için bizi de arayabilirsiniz.

Bizimle çalışmanın size getireceği belli başlı avantajlar olacaktır. Bunların başında güvenlik ve kolaylık gelmektedir. Yılların verdiği tecrübe ile size çok kısa sürede fiyat teklifi verip toplu veya tek tek alım yapabiliriz. İsterseniz daha fazla detayı ilerleyen satırlarda verelim.

İçindekiler

EŞYALARINIZI BİZE NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Çok basit. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi isteyebilirsiniz. Kadıköy ilçesinin her semtine, cadde veya sokağına hemen ulaşabiliyorsak da bazen zaman tasarrufu sağlamak adına fotoğraf isteyebiliyoruz.

Ekibimiz hattımıza ulaşan fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir. Teklifimiz sizin için de yeterli ise sizin belirleyeceğiniz tarihte Merdivenköy semtinden alım yapabiliriz.

Her eşyanın alımını yapamayacağımız için müşterilerimize bazen olumsuz cevap vermek zorunda kalabiliyoruz. Neden olumsuz cevap verdiğimizi, neye göre alım yaptığımızı, nasıl fiyat verdiğimizi de anlatacağız.

BİZE NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA SATABİLİRSİNİZ?

İlgilendiğimiz, alım satımını yaptığımız ikinci el eşya türü çok fazladır. Özellikle uzun yıllardır bu işle meşgul olmanın verdiği tecrübe ile pek çok farklı eşyaya hakimiz ve değerinde fiyatlandırma yapabiliyoruz. Ancak daha iyi anlayabilmeniz için bir kaç örnek verelim.

İkinci el beyaz eşya, koltuk takımı, yatak odası, klima, televizyon, ofis mobilyası, deri koltuk, el halısı, gümüş, eski obje en başta sayılabilir. Gördüğünüz gibi farklı türden pek çok eşya var. Bazıları eski eşya bazıları elektronik. Siz ne satmak isterseniz öncelikle bizimle iletişime geçin yeter. Ekibimiz size en doğru hizmeti en kısa süre içinde sunacaktır.

FİYAT TEKLİFİMİZİ NEYE GÖRE VERİYORUZ.

  1. Eşyalarınızın temiz, sağlam olması bizim için çok önemli.
  2. Çalışır durumda olması gerekir. Özellikle ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, beyaz eşya gibi türlerde buna çok dikkat ediyor, arızalı eşya almıyoruz.
  3. Satılabilir model olması da önemlidir. Eşyanız çok temiz, sağlam da olabilir ancak model olarak kimsenin tercih etmeyeceği şekilde ise alım yapmamız mümkün olmuyor.

Eşyanız ne kadar yeni model olursa olsun temiz, sağlam olmadığı sürece bizim almamız pek mümkün değil. Siz de hak verirsiniz ki biz bu işin ticaretini yapıyor, sizden aldıklarımızı satmaya gayret ediyoruz. Bu yüzden kolay satılabilir eşyaları almaya gayret ediyoruz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Merdivenköy ikinci el eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde zahmet çekmeden, nakliye ücreti ödemeden satış yapabilirsiniz. Kendi aracımız ve ekibimizle alım yapıyor, son derece dikkatli ve profesyonel çalışıyoruz.

Ödeme alırken de nakit, eft veya havale seçeneklerinden istediğinizi tercih edebilirsiniz. Firmamız haftanın 7 günü aralıksız hizmet vermekte, eşyalarınızı değerinde satın almaktadır. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.