Şaşkınbakkal eski eşya alanlar

Şaşkınbakkal eski eşya alanlar

Antika eşya kadar olmasa da hala değerini koruyan, değerli olan  eşyalarınız için alım yapabiliyoruz. Hizmet alanı çok geniş olan firmamız Şaşkınbakkal bölgesinden gelen talepleri de anında değerlendirmektedir. Nasıl mı?

Biz de bundan bahsetmek Şaşkınbakkal eski eşya alanlar hakkında bilgiler vermek istiyoruz. Böylece eşyalarınızı nasıl satabileceğinizi, nasıl fiyat alabileceğinizi kolaylıkla öğrenmiş olacaksınız. Müşterilerimizin neleri öğrenmek istediğini çok iyi bildiğimiz için bunları ana başlıklar altında topladık.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satabilirsiniz?

Örneğin Şaşkınbakkal semtinde ikamet ediyor, el halısı satmak istiyorsunuz. Yapmanızı istediğimiz şey bizi adresinize davet etmeniz ve halıyı yerinde görmemizi sağlamanızdır. Bu eşya halı olabileceği gibi gümüş, klasik mobilya, tablo, plak, deri koltuk gibi ürünler de olabilir. Bizim için hiç fark etmez.

Bir yol daha tavsiye edebiliriz. Eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de fikir alabilirsiniz. Mesela deri koltuk takımı satmak istediğinizde whatsapp yoluyla fotoğraflarını göndererek fiyat bilgisi alabilirsiniz. Ancak bizim tercihimiz eşyaları yerinde görmektir.

Yerinde görerek veya fotoğraf üzerinden fiyat verdiğimiz eşyalarınızı istediğiniz gün adresinizden alım yapabiliyoruz. Kadıköy ilçesinin neresinde olursanız olun kapınıza kadar gelip alım yapıyoruz. Bizi aramanız yeterlidir.

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

El halısı, klasik mobilya, deri koltuk, plak, gümüş eşya, eski obje, Rolex saat, antika eşya, hat yazısı gibi eşyalar bunların bazılarıdır. Sizin ürününüz ne olursa olsun fiyatlandırmasını yapabiliriz. Çünkü bu bilgi ve tecrübeye sahibiz. Şaşkınbakkal eski eşya alanlar için bizi tercih etmenizi istememizin sebebi de budur.

İşinin ehli, deneyimli kişiler olan arkadaşlarımız ürününüz ne olursa olsun mümkün olan en yüksek fiyatı verecektir. Bizi ayırt eden şey her ürüne ait özel fiyatlandırma kriterlerine dikkat etmemizdir. Gümüş eşya alırken ayar numarasına, ağırlığına, plak alırken eser sahibine, kondisyonuna bakıyoruz.

Nakliye ve Ödeme Nasıl Yapılır?

Ekibimiz Kadıköy ilçesinin neresinde olursanız olun sizden nakliye veya taşıma ücreti almıyoruz. Erenköy, Sahrayıcedid, Kozyatağı, Fenerbahçe, Feneryolu gibi semtleri olan ilçenin tamamında nakliye ücretsizdir. Satacağınız ürün gümüş eşya da, büyük bir oymalı koltuk takımı da olabilir. Önemli değil.

Ödeme ise nakit olarak yapılır. Tekrar tekrar pazarlık yapılmaz, fiyat düşürmek için bahaneler üretilmez. Bu da sizin güven içinde, zahmetsiz bir satış yapmanızı sağlar. Firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz.