Suadiye Eski Eşya Alanlar

Suadiye Eski Eşya Alanlar

Kadıköy ilçesinin en köklü, nezih semtlerinden biri olan Suadiye bölgesinden bizi arayarak eşyalarını satmak isteyen herkese hizmet veriyoruz. Eşyanızı satmaya karar verdiğiniz andan itibaren başlayıp ödemeyi yaptığımız ana kadar devam eden süreci anlatacağız. Suadiye eski eşya alanlar olarak uzun yıllardır bu sektöre hizmet verdiğimiz için neyi merak ettiğinizi iyi biliyor, bunları cevaplamak istiyoruz.

Bu yazıyı sizinle paylaşmamızın sebebi hem sizi aydınlatıp eşyalarınızı satarken bilinçli olmanızı hem de bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Eşyalarını satmak isteyen bazı müşterilerimiz değerinin çok üzerinde bir beklentiye girerken bazıları da yok pahasına vermeyi düşünebiliyor.

Bu süreçte en önemli olan şey eşyalarınızı kime satacağınızdır. Biz tüm tecrübemizle size değerinde fiyat verip güven içinde satış yapmanızı sağlıyoruz. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NEDİR, NASIL SATILIR?

Eski eşya görünüm itibariyle antika gibi dursa da değer bakımından ondan çok uzaktır. Antika bir benzerine hiçbir yerde rastlanmayan, bir döneme veya ünlü bir kişiye ait olan eşyalara denir. Eski eşya ise adı üzerinde 50 yıl ve üzerinde geçmişe sahip, kaliteli, değerli eşyalardır.

Arkadaşlarımız bu ikisi arasındaki farklı çok iyi bildiği için size en iyi fiyatı teklif edecektir. Peki eşyalarınız nasıl satacağınız konusunda fikriniz var mı? Bizi 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzdan arayarak Suadiye semtindeki adresinize davet edip fiyat teklifi alabilirsiniz.

Arkadaşlarımız satacağınız eşyaların genel durumu ve türü ile ilgili gerekli bilgileri sizden alacak ve adresinize gelerek ürünleri yerinde inceleyecektir.  Gerekli incelemeler yaptıktan sonra fiyat teklifimiz kısa sürede size sunulacaktır.

Teklifimiz sizin için de yeterli ise istediğiniz gün kendi aracımız ve ekibimizle alım yapacağız. Bu esnada gerekli olan tüm işlemler ekibimizce yapılacak, sizden nakliye, taşıma, yükleme için ücret talep edilmeyecektir.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

El halısı, klasik mobilya, gümüş, eski plak, deri koltuk, makam takımı, saat, aksesuar, eski obje, cam eşya, hat yazısı, heykel ilk olarak sayılabilir. Tabi örnekler artırılabilirse de sıkıcı olmaması adına burada bırakalım.

Sizin satmak istediğiniz eşyalar saydıklarımızdan farklı olsa da yukarıda belirttiğimiz iletişim numaramıza fotoğraflarını göndererek fikir veya fiyat teklifi alabilirsiniz. Bu sayede hem zaman kazanmış, hem de hızlı karar vermiş olursunuz.

FİYAT NEYE GÖRE BELİRLENİYOR?

Her eski eşya kendi içinde farklı kriterlere göre değerlendirilir. Suadiye eski eşya alanlar için bizi tercih ederseniz en doğru fiyatı alabilirsiniz. Örneğin el halısı alırken desenlerine, yöresine ve temizliğine göre alım yaparız.

Gümüş eşya alırken ağırlığına ve ayar numarasına bakılırken saat alımında marka ve sertifikaya bakılır. Kriterler değişse de verdiğimiz hizmetin kalitesi değişmez. Bizi haftanın 7 günü istediğiniz zaman arayabilir hemen fiyat teklifi alabilirsiniz.