Teşvikiye eski eşya alanlar

Teşvikiye eski eşya alanlar

El halısı, klasik mobilya, deri koltuk, tablo, plak, hat yazısı, oymalı mobilya, heykel, bahü, obje, gümüş gibi eşyalarınızı alıyoruz. Bu tarz eşyalarınızı satmak istiyorsanız Teşvikiye eski eşya alanlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Yukarıda çeşitlerinden bahsettiğimiz eşyalar kıymetli eşyalardır. Dolayısıyla güvenilir, tecrübesine inanacağınız bir firmaya emanet etmelisiniz. Bu yüzden öncelikle fiyat odaklı değil, güven odaklı düşünmenizi tavsiye ederiz.

Çünkü bir çok art niyetli kişiler bu işle meşgul olup size şişirilmiş, dolgun fiyatlar teklif edip iş satın alma noktasına geldiğinde gerçek yüzlerini göstermektedir. İlk başta teklif edilen rakam hayal olmakta, çeşitli bahaneler uydurularak tekrar tekrar pazarlık yapılmaktadır.

İçindekiler

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

  • Firmamız Şişli ilçesinin her semtine, caddesine yıllardır hizmet vermekte, eski eşya alımı yapmaktadır. Dolayısıyla beklediğiniz donanım ve tecrübeye sahiptir.
  • Eşyalarınız size söylenen zamanda, nakit olarak satın alınır. Zaman konusunda son derece hassas davranır, sizi bekletmeyiz. Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çalışıyor, kendi kazancımız kadar sizi de düşünüyoruz.
  • Eşyalarınızı Teşvikiye semtindeki adresinize gelerek yerinde görmeyi bu şekilde fiyat vermeyi tercih ediyoruz. Fiyat teklifimizi bahaneler üreterek düşürmüyor, ürünler alınacağı zaman fırsatçılık yapmıyoruz.
  • Kendi aracımız ve elemanlarımızla hizmet veriyor, sizden en ufak bir hizmet bedeli almıyoruz. Yani nakliye, taşıma, ekspertiz hizmetleri ücretsiz verilmektedir. Eşyalarınızın fiyatı konusunda anlaşamasak da ücret istemiyoruz.

Eşyalarınızı Neye Göre Fiyatlandırıyoruz?

Bu konu çok önemlidir. Çalışacağınız firmanın kalitesi de burada belli olur. Eşyalarınıza bakar bakmaz karar verebilmeli, alıp alamayacağını, alacaksa fiyatını size hemen söyleyebilmelidir. Ekibimiz her eşyayı kendi türüne göre değerlendirir.

El halısı alacağımız zaman renklerine, desenlerine, hangi yörenin halısı olduğuna bakarız. Gümüş alacağımız zaman ayar numarasına, ağırlığına bakarız. Özellikle gümüş alanlar için bu detay önemlidir. Biri sizden gümüş obje alacağı zaman tartmadan, toplu fiyat veriyorsa bilin ki kandırmaya çalışıyordur.

Bu detaylara hakim olmayan, işini yaparken ciddi olmayan firmaları tercih etmemenizi rica ederiz. Teşvikiye eski eşya alanlar olarak bizimle çalışmanızı teklif ediyoruz. Bizi arayarak adresinize davet edebilir, kısa süre içinde nakit satış yapabilirsiniz.

Arkadaşlarımız tüm imkanları ile haftanın 7 günü size aralıksız hizmet vermektedir.