Yeniköy eski eşya alanlar

Yeniköy eski eşya alanlar

Elden çıkarmak istediğiniz ne kadar eski eşya varsa bizi arayarak yardım alabilirsiniz. El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, eski obje, kitap, oymalı mobilya, tablo, plak, sevr, bahü, saat gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Yeniköy eski eşya alanlar olarak nasıl hizmet verdiğimizi öğrenmek ister misiniz?

Yazımızın devamında size detaylı bilgiyi vereceğiz. Bu zamana kadar sayısız müşterimizden antika eşya ve eski eşya alıp sattık. Kendilerinden duyduğumuz soruları ana başlıklar haline getirdik ve sizin için faydalı bir makale hazırladık. İsterseniz hemen anlatmaya başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nedir, Nasıl Satılır?

Eski eşya türlerinden makalemizin başında bahsettik. Bu tür ürünler antika kadar değerli olmasa da hala alıcısı olan, kıymetli ürünlerdir. Ömrü 50-60 yıl üzerindedir. Sizin de bu tür eşyalarınız varsa bizi arayarak Yeniköy semtindeki adresinize davet edebilir, fiyat telifi alabilirsiniz. Süreci kısaca özetleyelim.

  • Bizimle iletişime geçerek ne tür eşyalarınız olduğunu belirtin
  • Mümkünse whatsapp veya email ile fotoğraflarını gönderin.
  • Hemen geri dönüş alın. Arkadaşlarımız eşyalarınız için mümkünse size ortalama bir fiyat verecek değilse adresinize gelerek yerinde görecektir.
  • Fiyat teklifimiz sizin için de yeterli ise kısa sürede, istediğiniz gün alım yapılacaktır.

Yeni yapmanız gereken bizi aramaktan ibarettir. Ekibimiz haftanın 7 günü Yeniköy eski eşya alımı için aktif çalışmaktadır.

Fiyat Teklifi Neye Göre Verilir?

Bazı müşterilerimiz eski eşya satmak istediğinde kendilerine olumsuz cevap verebiliyoruz. Bunun sebebi eşyalarının satılamaz durumda olmasından kaynaklanmaktadır. Sizler de takdir edersiniz ki her eşyanın alımını yapmamız mümkün değil.

Yeniköy eski eşya alanlar için eşyanın modeli, temizliği, satılabilen bir ürün olması çok önemlidir. Örneğin El halısı alacağımız zaman desenlerine, modeline, yöresine bakarız. Hereke halısı değerli bir halı iken Isparta halısı pek tercih edilmez. Satacağınız halının yöresi bu yüzden önemlidir.

Gümüş eşya alacağımız zaman ayar numarasına, ağırlığına bakarız. Tablo ve plak alacağımız zaman eser sahibinin kim olduğuna, mobilya da ise modeline bakarız. Örnekler artırılabilir. Burada anlatmak istediğimiz neden bizi tercih etmenizi istediğimizdir.

Ekibimiz son derece tecrübeli arkadaşlardan kuruludur. Hangi ürünü kaça alacağımızı, piyasa değerini çok iyi bilmektedir. Bu sayede eşyalarınızı en yüksek fiyattan satarsınız.

Nakliye Kime Ait?

Yeniköy eski eşya alımı için nakliye veya taşıma işlemleri ekibimiz tarafından yapılmakta, müşterilerimizden en ufak bir ücret talep edilmemektedir. Kendi aracımız ve ekibimiz eşyalarınızı dikkatli şekilde taşımakta, evinize veya binanıza zarar vermemektedir.

Ödeme Nasıl Yapılıyor?

Eşyalarınızın ödemesi nakit, eft veya havale yoluyla yapılmaktadır. Siz nasıl isterseniz o şekilde ödeme alabilirsiniz. Firmamız anlaşılan fiyattan tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyat düşürme gibi bir şeye ihtiyaç duymaz. Hiçbir müşterimizi mağdur etmeden, üzmeden söz verdiğimiz fiyattan alım yaparız.