Anadolu Yakası Eski Eşya Alanlar

Anadolu Yakası Eski Eşya Alanlar

Anadolu Yakası ilçelerinin tamamına eski eşya alımı için hizmet veriyoruz. Alımını yapabileceğimiz eşyalarını satmak isteyen herkese cevap veriyor, eşyalarını inceleyip fiyatlandırıyoruz. Sizin de böyle bir ihtiyacınız varsa Anadolu Yakası eski eşya alanlar için bizi tercih edebilirsiniz.

Bizim için kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyeti de çok önemli. Bu yazıyı sizlerle paylaşmamızın sebebi de bu. Süreç hakkında bilgi sahibi olmanızı, eşyalarınızı değerinde satabilmenizi istiyoruz. Bu doğrultuda bilmek isteyeceğinizi düşündüğümüz konuları aydınlatacağız.

Sizden en çok duyduğumuz soruları ana maddeler haline getirip cevaplarını altına sıralayacağız. Böylece hem süreci çok iyi öğrenecek hem de neden bizi seçmenizi istediğimizi daha iyi anlayacaksınız. Hemen başlayalım.

İçindekiler

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Eski eşya demek klasik, 50 yıl ve üzerinde geçmişi olan eşyalar demektir. Antika kadar değerli olmasa da hala alıcısı bulunan kıymetli eşyalara bu ad verilir. Sizin de değerli olduğunu düşündüğünüz veya emin olduğunuz eşyalarınız varsa bize fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden kolaylıkla fotoğraf gönderebilirsiniz. Bize ulaşan fotoğraflar arkadaşlarımız tarafından incelenecek, size hemen olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılacaktır.  Eğer olumlu ise yani alabileceğimiz eşyalar ise fiyat teklifimizi sunuyor, değilse alamayacağımızı bildirip teşekkür ediyoruz.

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

Anadolu Yakası eski eşya bakımından son derece zengin bir alandır. Özellikle Suadiye, Kadıköy, Üsküdar, Caddebostan, Kalamış, Acıbadem gibi önemli bölgeleri sınırları içinde bulundurmaktadır. Bunlar gibi pek çok köklü semtleri olduğu için nereden talep geleceği hiç belli olmuyor.

El halısı, gümüş eşya, klasik mobilya, deri koltuk, makam takımı, plak, saat, berjer, aksesuar gibi eşyalarınız en başta sayabiliriz. Sizin eşyalarınız farklı bile olsa bize fotoğraf göndererek alıp alamayacağımızı net şekilde öğrenebilirsiniz.

ÖDEME VE NAKLİYE NASIL YAPILIYOR?

Eski eşya satışınız için bizi tercih ederseniz sorun yaşamadan, zahmet çekmeden satış yapabilirsiniz. Anadolu Yakası eski eşya alanlar olarak nakliye ve taşıma işlemlerini ücretsiz yapıyoruz. Kendi aracımız ve ekibimizle kısa sürede dikkatli şekilde taşıyoruz.

Ödeme ise nakit, eft veya havale ile yapılmaktadır. Siz hangisini tercih ederseniz o şekilde ödeme yapabiliriz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, eşyalarınızı kısa süre içinde elden çıkarabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.