Atalar İkinci El Eşya Alanlar

Atalar İkinci El Eşya Alanlar

Nüfusun fazla olduğu bölgelerden daha fazla talep almamız doğaldır. Kartal ilçesinin en yoğun yerlerinden olan Atalar semtinden de sürekli talep alıyor, eşyalarını satmak isteyen müşterilerimizle görüşüyoruz. Peki biz ne iş yapıyoruz? Ne alıyor, nasıl alıyor, neye göre alıyoruz?

Atalar ikinci el eşya alanlar olarak yaptığımız işin tüm detaylarını sizinle paylaşmak istiyoruz. Amacımız eşyalarını satmak isteyen ancak süreçle ilgili hiçbir fikri olmayan herkese gerekli bilgileri ulaştırmak. Böylece daha bilinçli davranabilir, bizi diğer alıcılardan ayırt edebilirsiniz.

Sıkıcı olmaması, daha iyi anlaşılması ve akılda kalıcı olması için en çok sorduğunuz sorulardan başlayacağız. Yıllardır bu işi yaptığımız için hemen hemen her müşterimizden aynı soruları duyduk. Bizde bu soruları başlıklar haline getirip altına cevapları sıraladık. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

Temiz, sağlam ve satılabilir durumda olan pek çok eşyanız ile ilgileniyoruz. İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk, el halısı, gümüş sayılabilir.

Daha fazla örnek verip sizi sıkmak istemesek de alabileceğimiz eşyaların saydıklarımızdan çok daha fazlası olduğunu bilmenizi isteriz. Eşyanızı alıp alamayacağımızı öğrenebilmek için bir kaç fotoğraf göndermeniz yeterlidir.

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Gelen her talep için Atalar bölgesine gelip yerinde inceleme yapmamızın mümkün olmayacağını takdir edersiniz. Buna ne zaman yeter ne de İstanbul trafiği buna müsaade eder. İşin en pratik, kolay yolu ise whatsapp ile fotoğraf göndermenizdir.

0533 493 33 90 numaralı hattımıza eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz halinde kısa sürede fiyat teklifi alabilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyecek, size fiyat teklifimizi iletecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlanması sonrası istediğiniz gün Kartal ilçesinin neresinde olursanız olun adresinizden alım yapılacaktır.

NEYE GÖRE FİYAT TEKLİFİ VERİYORUZ?

Atalar bölgesinden bir talep geldiği zaman eşyaları bazı kriterlere göre değerlendirme yaparız. Bizim için önemli olan ikinci el eşya alırken temiz, sağlam, kaliteli olanları alabilmektir. Çünkü sizden aldıklarımızı dükkanımızda perakende satmaya gayret ederiz. Neticede biz bu işin ticaretini yapıyoruz dolayısıyla satamayacağımız ürünleri almamız mümkün değil.

Özellikle ikinci el beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, klima, televizyon, bulaşık makinesi gibi eşyaların alımında mutlaka sorunsuz olmasına dikkat ederiz. Deforme olmuş, arızalı, tamir edilmesi gereken eşyaları alamıyoruz maalesef.

NAKLİYE VE ÖDEME KONUSU

Atalar ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edebilir, sorunsuz hizmet alabilirsiniz. Ekibimiz eşyalarınızın nakliyesini kendi imkanları ile yapacak, sizden hiçbir ücret talep etmeyecektir. Ödeme ise nakit olarak takdim edilecek, fiyat düşürmek için tekrar tekrar pazarlık yapılmayacaktır.  Bizi eski eşya, klasik mobilya, el halısı, gümüş, plak, saat, heykel gibi eşyalarınız için de haftanın 7 günü arayabilirsiniz.