Soğanlık İkinci El Eşya Alanlar

Soğanlık İkinci El Eşya Alanlar

Soğanlık ikinci el eşya alanlar olarak size kendimizden, verdiğimiz hizmettin tüm detaylarından bahsetmek istiyoruz. Çünkü eşyalarını aldığımız veya satış yapmak için bizi arayan müşterilerimizden hep aynı soruları duyuyoruz.

Biz de bu soruları başlık haline getirdik ve altlarına cevaplarını sıraladık. Böylece eşyalarınızı nasıl satabileceğinizi, nasıl fiyat alabileceğinizi ve dikkat etmeniz gereken detayları öğrenmiş olacaksınız. Aynı zamanda neden bizi tercih etmeniz gerektiğini de izah etmiş olacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Bizi arayıp eşyalarınız hakkında bilgi verebileceğiniz gibi 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de kolayca fiyat alabilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyecek ve size dönüş yapıp fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Soğanlık semtindeki adresinizden alım yapılır. Yani bir kaç fotoğraf göndererek süreci kısaltıp, hızlandırabilirsiniz. Hem kolayca fiyat teklifi alabilir hem de önemli bir zaman tasarrufu sağlayabilirsiniz.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

Eski eşya veya ikinci el eşya çok geniş bir kavramdır. Otomotivden hazır giyime, hırdavattan bebek sektörüne kadar hemen hemen her eşyanın ikinci el piyasası bulunmaktadır. Her şeyi alıp satamayacağımız için biz bu sektörün belli bir kısmında faaliyet gösteriyoruz.

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, koltuk takımı, yatak odası, ofis mobilyası, deri koltuk, bahçe mobilyası gibi eşyalarınızı bize satabilirsiniz. Satmaya niyetlendiğiniz ürün saydıklarımızın arasında olmayabilir. Alıp alamayacağımızı öğrenmek için yine fotoğraf gönderebilir, kısa sürede cevap alabilirsiniz.

NEYE GÖRE FİYATLANDIRMA YAPIYORUZ?

Bazı müşterilerimiz eşyalarına fiyat teklifi vermemiz için mutlaka adreslerine gitmemizi istese de bu pek mümkün değil. Çünkü malum İstanbul trafiğindeki yoğunluk ve bize gelen aşırı talep bunu yapmamızı engellemektedir.

Dolayısıyla Soğanlık semtinden gelen ikinci el eşya satış talepleri için fotoğraf istemek zorundayız. Bu eşyalarınıza önem vermediğimiz, doğru analiz etmediğimiz anlamına gelmez. Buna emin olabilirsiniz. Ekibimiz yıllardır bu sektörde hizmet verdiği için eşyalarınızı en doğru şekilde, en yüksek fiyattan değerlendirecektir.

Fiyatlandırma yapacağımız zaman eşyalarınızın temizliğine, modeline, markasına ve satılabilirliğine dikkat ederiz. Çok yıpranmış, arızalı, sorunlu, deforme olmuş eşyaların alımını yapmamız maalesef mümkün değildir.

NAKLİYE VE ÖDEME KONUSU

Soğanlık ikinci el eşya alanlar olarak nakliye ve taşıma işlemlerini kendi aracımızla, elemanlarımızla yapıyoruz. Sizden hiç bir ücret talep etmiyor, zahmet vermeden, bekletmeden, hızlı şekilde alım yapıyoruz.

Ödeme konusunda da sizi üzmüyor, hangi fiyattan anlaştıysak onu nakit ödüyoruz. Bahaneler üreterek tekrar tekrar pazarlık yapmıyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, eşyalarınızı kısa süre içinde nakit satabilirsiniz.