Dragos İkinci El Eşya Alanlar

Dragos İkinci El Eşya Alanlar

Eşyalarını satmak isteyen herkese Merhaba! Bu sayfada iseniz muhtemelen eşyalarınızı satmayı düşünüyorsunuz. Hiç merak etmeyin size en hızlı yolla, en kaliteli hizmetle yardımcı olabiliriz. Nasıl mı?

Yazımızı sizinle paylaşmamızın asıl sebebi de bu sorunun yanıtını vermek. Dragos ikinci el eşya alanlar olarak kendimizden bahsedip kafanızdaki soru işaretlerini cevaplamak istiyoruz. Daha önce böyle bir işe kalkışmadıysanız muhtemelen pek çok sorunuz olacak. Yıllardır bu işi yaptığımız için neyi öğrenmek istediğinizi çok iyi biliyoruz.

Bu soruların cevaplarının yer aldığı bir makale ile devam edeceğiz. Sizi sıkmada, zorlamadan, cevapları detaylı şekilde sıralayacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

İkinci el eşya satmak aslında çok kolay bir süreç. En azından bizi tercih etmeniz durumunda böyle olacağını söyleyebiliriz. Sizden isteğimiz satacağınız bir veya birden fazla ürünün fotoğraflarını bize göndermenizdir.

0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp veya umutspot@gmail.com mail adresimize e-posta ile kolaylıkla gönderebilirsiniz. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapıp fiyat teklifimizi iletiyor.

Teklifimiz sizin için de tatmin edici ise istediğiniz gün Dragos semtinden alım yapıyoruz. Fiyat teklifi eşyalarınızın markası, temizliği, modeli ve sağlamlığı ile doğru orantılıdır. Yani bir eşya ne kadar temiz ve yeniye yakınsa o kadar yüksek fiyattan alınacaktır.

Örneğin çok yıpranmış, yanık yırtık gibi kusurları olan eşyalarınızın alımını yapamıyoruz. Veya arızalı beyaz eşya, klima, televizyon gibi eşyaların da alımı yapılmamaktadır. Bu aşmada anlaşıldıysa diğer soruya geçelim.

BİZE NE SATABİLİRSİNİZ?

Dragos ilçesinde çok sayıda müstakil evler, villa ve triplex evler bulunmaktadır. Buralardan toplu veya tek tek ikinci el eşya alımı yapabiliyoruz. Dolayısıyla birbirinden farklı türden pek çok ürünle karşılaşabiliyoruz.

İkinci el beyaz eşya, televizyon, klima, bahçe mobilyası, deri koltuk, ofis mobilyası, koltuk gibi eşyalarınızı satın alabiliyoruz. İkinci el eşya çok geniş bir eşya grubunu kapsadığı için her eşyayı almamız mümkün değildir. Yine de satmak istediğiniz eşyalarınız için bizimle iletişime geçip fiyat teklifi isteyebilirsiniz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Dragos ikinci el eşya alanlar olarak alımlarımızı nakit yapıyoruz. Eft, havale yolu ile ödeme isteyen müşterilerimize istedikleri gibi ödeme de yapabiliyoruz. Nakliye konusunda da aynı hassasiyeti gösteriyor, tüm alımlarımızı ücretsiz nakliye ile yapıyoruz.

Eşyalarınızın demonte edilmesi, sarılıp araca taşınması tamamen bize aittir. Kartal ilçesinin her semtine, sokağına ve caddesine hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.