Göztepe Eski Eşya Alanlar

Göztepe Eski Eşya Alanlar

Bazı eşyalardan kurtulmanın zamanı gelmiş olabilir. Yerinizi daraltıyor olabilir, taşınıyor olabilirsiniz veya farklı bir sebepten dolayı satmak isteyebilirsiniz. Göztepe eski eşya alanlar olarak bu konuda size yardımcı olabilir, nakit ödeme yaparak kısa sürede alım yapabiliriz.

Firmamız uzun yıllardır bu sektörde faaliyet göstermekte, insanların eşyalarını adreslerinden ücretsiz nakliye ile satın almaktadır. Daha önce böyle bir ihtiyacınız olmadıysa, kime başvuracağınız konusunda tereddütleriniz varsa hiç vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Nasıl bir süreç işlediğini, ne yapmanız gerektiğini ve bizim yapacaklarımızı detaylı şekilde anlatacağız.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NEDİR NASIL SATILIR?

El halısı, gümüş eşya, klasik eşya, saat, heykel, eski obje, hat yazısı, tuğra gibi ürünler eski eşya olarak geçmektedir. Bunlar antika kadar değerli olmasa da işçilik ve malzeme bakımından alıcısı olabilen, satılabilen eşyalardır.

Bazı müşterilerimiz oymalı mobilya, aslan ayak mobilya, çay takımı gibi eşyalarından antika eşya fiyatı kadar bir beklenti içine girmektedir. Bu doğru bir yaklaşım değil. Bu yüzden sizden ricamız sağdan soldan duyduklarınızla değil, işi bilen, bizim gibi profesyonellerin söylediklerine itibar etmenizdir.

Göztepe semtinden bu tür eşyaların alımını çokça yapıyoruz. Siz de satış yapmak isterseniz bizi arayarak kısa bilgiler vermeniz ve adresinize davet etmeniz yeterlidir.

Ekibimiz satacağınız ürünleri görmek için adresinize gelecek, yerinde inceleme yaparak fiyat teklifimizi iletecektir. Whatsapp (0533 493 33 90) üzerinden eşyalarınızın fotoğraflarını göndererek de fiyat teklifi alabilirsiniz.

Fiyat konusunda anlaşma sağlanması durumunda istediğiniz gün, istediğiniz saatte alım yapabiliyoruz.

FİYAT TEKLİFİNİ NEYE GÖRE VERİYORUZ?

Ekibimiz son derece deneyimli kişilerden oluşmaktadır. Bu da eşyanızın değerinde fiyatlandırılmasına, satılmasına sebep olur. Her eşya kendi türü içinde değerlendirilmektedir.

El halısı alırken farklı, gümüş eşya alırken farklı, Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi mobilya alırken farklı fiyat verilir. Kiminde desenler kiminde marka kiminde kullanılan malzeme önemlidir. Bunu tespit edebilmek için gerekli olan bilgi ve deneyim ekibimizde fazlasıyla vardır.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Eşyalarınızın nakliyesi ve ödemesi konusunda da hassas davranıyor, sizi memnun edecek şekilde hizmet veriyoruz. Göztepe semtinin neresinde olursanız olun sizden nakliye veya taşıma ücreti almadan hizmet veriyoruz.

Ödeme ise anlaştığımız tutar üzerinden nakit yapılmakta, eft veya havale ile ödeme isterseniz onu da yapabilmekteyiz. Göztepe eski eşya alanlar olarak bizi tercih etmeniz halinde hiç sorun yaşamadan, değerinde bir satış yapabilirsiniz.