Kartal Eski Eşya Alanlar

Kartal Eski Eşya Alanlar

Hemen hemen her gün talep aldığımız yerlerden biri olan Kartal ilçesinden pek çok farklı türden eşyanın alımını da yapmaktayız. Müşterilerimizden alım yaparken bu işle ilgili tecrübelerinin olmadığının farkına vardık.

Biz de Kartal eski eşya alanlar olarak en azından bundan sonra eşyalarını satmak isteyenlere yardımcı olmak için bir yazı hazırladık. Bu sayede hem süreç hakkında bilgi sahibi olacak hem de daha bilinçli hareket edebileceksiniz.

Eşya satmaya karar verdiğiniz andan en son ana kadar süreci basamak basamak izah edeceğiz. Hem daha akılda kalıcı olması hem de akıcı olup sizi sıkmaması için böyle bir yol tercih ettik. Umarız faydalı olur. Başlıyoruz.

İçindekiler

NE TÜR ESKİ EŞYA ALIYORUZ?

Her eşyanın alımını yapmamız maalesef mümkün değil. O yüzden seçici olmak, alımlarımızı satabileceğimiz eşyalara yoğunlaştırmak zorundayız. El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, obje, plak, heykel, saat, Hereke halısı, deri koltuk gibi pek çok eşyanızı alıyoruz.

Alabileceğimiz eşyalar burada saydıklarımızla sınırlı değil tabi ancak hepsini saymamız da mümkün değil. O yüzden sizden ricamız bizimle iletişime geçip ne tür eşyalar satmak istediğinizi söylemenizdir.

FİYATI NASIL BELİRLİYORUZ?

Eşyalarını satmak için bizi arayan her müşterinin Kartal ilçesindeki adresine gidemeyeceğimiz için fotoğraf göndermelerini istiyoruz. 0533 493 33 90 numaralı hattımıza whatsapp üzerinden kolaylıkla gönderebilirsiniz.

Gelen fotoğraflar incelendikten sonra size olumlu veya olumsuz geri dönüş yapılır. Alabileceğimiz eşyalar ise hemen fiyat teklifimizi sunabiliriz. Alamayacağımız gibi ise teşekkür eder, fazla vaktinizi almayız.

Teklif ettiğimiz fiyat sizin için de tatmin edici ise istediğiniz gün, Kartal ilçesinin neresinde olursanız olun kapınızdan alım yapabiliriz. Yani göndereceğiniz bir kaç eski eşya fotoğrafı olayı çözecektir.

FİYATLANDIRMA KRİTERLERİ NELER?

 Eşyaların türleri farklı olduğu için fiyatlandırma kriterleri de farklı olacaktır. El halısı alanlar için önemli olan halının modeli, renkleri, yöresi, desenleridir. Üzerinde çürüme olmamış, temiz, sağlam halılar daha değerlidir.

Gümüş eşya alımında objenin ayar numarasına, ağırlığına bakarak fiyat veririz. Bunlar işin ince detaylarıdır ve deneyim, tecrübe gerektirir. Kartal eski eşya alanlar için bizi tercih etmenizi bu yüzden istiyoruz. Ekibimiz son derece profesyonel arkadaşlardan oluşur, dolayısıyla size en iyi fiyatı teklif ederiz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIR?

Kartal ilçesinin neresinde olursanız olun alımlarımızı kendi nakliyemiz ile yapıyoruz. Sizden ücret talep etmeden, yormadan, zahmet vermeden taşıyoruz. Ödeme ise hemen nakit olarak yapılır.

Bizi haftanın 7 günü arayabilir, eşyalarınızı güven içinde, sorun yaşamadan satabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyetinizi kendi kazancımız kadar önemsiyoruz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.