Plak Alan Yerler

Plak Alan Yerler

Bir dönem çok popüler olsa da her şey gibi zamana yenilen ve yerini teknolojik alternatiflere bırakan plakları da bize satabilirsiniz. Size aile büyüklerinizden kalan veya kendi satın aldığınız plaklarınız için bizi arayabilirsiniz.

Plak alan yerler nasıl ve ne şekilde ürün alırlar, neye göre fiyat verirler bundan bahsetmek istiyoruz. Ne kadar popülerliğini kaybetse de hala alıcısı ve meraklısı olan bu nostaljik ürünleri iyi fiyattan alabiliyoruz.

Kısaca alım satım sürecinden bahsetmek ve size faydalı olacağını düşündüğümüz bilgiler vermek istiyoruz. Amacımız hem satış yapmak istediğinizde bizi tercih etmenizi hem de sektörü tanımanızı sağlamaktır. İsterseniz sizi sıkmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

ESKİ PLAK NASIL SATILIR?

Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan hizmet verdiğimiz için müşterilerimizin bizi nereden, hangi bölgeden aradığı önemli değildir. Satacağınız plak kaç adet olursa olsun alım yapabiliyoruz. Yapmanızı istediğimiz tek şey bize detaylı bilgi vermenizdir.

Ekibimizle iletişime geçerek bizi adresinize davet ederek veya plakların fotoğraflarını göndererek fiyat teklifi alabilir, anlaşma sağlandıktan sonra istediğiniz gün satabilirsiniz. Alımlarımızı nakit yapıyor, istediğinizi yere gelip satın alıyoruz.

Tabi alacağımız plak sayısı kat edeceğimiz mesafeye değmeli. Siz de takdir edersiniz ki 1-2 adet plak için kilometrelerce yol kat etmemiz beklenemez. Aklınızdaki soruyu biliyoruz, kaç adet plak alıyor, nasıl fiyat veriyor, neye göre alım yapıyoruz? İsterseniz bunların cevabını da verelim.

FİYATI NASIL BELİRLİYORUZ?

Kaç adet plak satmak istiyorsunuz, hangi sanatçılara ait, orijinal kapları mevcut mu bu gibi soruların cevaplarınız vermeniz yeterli. Teklif edeceğimiz fiyatı belirleyecek olan ana kriterler bunlardır.

Plak üzerinde çizikler, deforme olmuş yerler çok fazla ise o plak alınmaz çünkü bu şekildeki bir üründen kaliteli ses çıkmaz. Ayrıca bizden ikinci el plak alacak olan müşteriler genelde yerli sanatçıları tercih etmektedir. Yabancı plak alırken de belli başlı sanatçıların ve grupların eserlerini alabiliyoruz.

Barış Manço, Cem Karaca, Moğollar, Ahmet Kaya gibi sanatçıların plakları iyi fiyatlara satın alınabilmektedir. Plak alan yerler için bizi tercih edebileceğiniz gibi başka eski eşya veya eşyalarınız için de bizi arayabilirsiniz.

El halısı, gümüş, klasik eşya, eski obje, varaklı mobilya, hat yazısı, tablo, Rolex saat, heykel gibi eşyalarınızı da en kısa sürede, yüksek fiyattan alıyoruz. Bizi haftanın 7 günü mesai saatleri içinde arayabilirsiniz. Size hizmet vermekten mutluluk duyarız.