Suadiye Eski Eşya Alanlar

Suadiye Eski Eşya Alanlar

Sağda solda birikmiş olan, halihazırda kullandığınız, yenilemek istediğiniz ne kadar eşyanız varsa bizi arayarak elden çıkarabilirsiniz. Daha önce böyle bir iş yapmamış veya kötü bir deneyim yaşamış olabilirsiniz. Suadiye eski eşya alanlar olarak size kendimizden bahsetmek istiyoruz.

Daha önceki deneyimlerinizi veya kafanızdaki soru işaretlerini ortadan kaldırmak istiyoruz. Bunun için en çok öğrenmek istediğiniz detayları cevaplayacağımız bir yazı hazırladık. Amacımız eski eşya satacağınız zaman bizi tercih etmeniz.

Yıllardır bu işler meşgul oluyor, pek çok farklı insandan eşyalarını satın alıyoruz. Dolayısıyla neyi öğrenmek istediğinizi, aklınızdaki soru işaretlerini çok iyi biliyoruz. Biz de bunları ortadan kaldırmak istiyoruz. Haydi hemen başlayalım.

İçindekiler

BİZ NE İŞ YAPIYORUZ?

İsterseniz biraz kendimizden ve nasıl bir yapımız var bundan bahsedelim. Biz sizden aldığımız eşyaları dükkanımızda satmaya gayret ediyoruz. Yani eski eşya alıp satıyoruz. Sizden yapacağımız alımlarda ödeme yapıyor, nakit karşılığı alım yapıyoruz.

Kendimize ait nakliye aracımız ve elemanlarımız var. Bu ekiple her semtten, dolayısıyla da Kadıköy ilçesinden de alım yapıyoruz. Kullanmadığınız eşyalarınızı bize göstererek fiyat teklifi alabilir, hemen satabilirsiniz.

ESKİ EŞYA NASIL SATILIR?

Suadiye bölgesinden eski eşya satmak isterseniz bizi arayıp eşyalarınızla ilgili bilgi vermeniz yeterlidir. Arkadaşlarımız verdiğiniz bilgilere sizden randevu talep edecek, eşyalarınızın bulunduğu adrese gelip yerinde görerek fiyat teklif edeceğiz.

Genelde eşyaları yerinde görerek canlı olarak inceleyip fiyat teklif etmeyi tercih ediyoruz. Ama fotoğraf göndererek de fiyat teklifi alabilirsiniz. Whatsapp (0533 493 33 90) veya email (umutspot@gmail.com) ile bu işlemi kolayca yapabilirsiniz.

Teklif ettiğimiz tutarı kabul etmeniz halinde istediğiniz gün adresinizden alım yapılır.  Şimdi diğer aşamaya geçelim .

NE TÜR ESKİ EŞYA ALIYORUZ?

El halısı, klasik mobilya, gümüş eşya, plak, saat, heykel, mobilya, aslan ayak mobilya, oymalı mobilya gibi pek çok eşyanızı alıyoruz. Bazı kullanıcılar eski eşya ile antika eşyayı aynı kefede tutup aynı değerde bir beklentiye girmektedir.

Ancak antika ile eski eşya çok farklıdır. Bunu daha önceki yazılarımızda anlatmıştık. Dolayısıyla bu ayrımı iyi bilecek, tecrübe sahibi, size en doğru fiyatı teklif edecek bir firma ile çalışmanız en iyisidir.

 ÖDEME VE NAKLİYE NASIL YAPILIYOR?

Suadiye eski eşya alanlar olarak nakliye veya taşıma ücreti istemiyoruz. Tüm işlemler bize ait. Ödeme ise nakit olarak yapılmaktadır. Bizi her gün tereddüt etmeden arayabilirsiniz. Ekibimiz size mümkün olan kaliteli hizmeti verecektir.