blank

Yakacık eski eşya alanlar

Eski eşya olarak adlandırdığımız bazı ürünler vardır ki bunların alımını her zaman yapabiliyoruz. Bunlar antika eşya kadar değerli olmasa da hala alıcısı olan, kaliteli ve aranan ürünlerdir. Yakacık eski eşya alanlar olarak bunların neler olduğunu anlatalım. El halısı, plak, tablo, hat yazısı, gümüş eşya, eski obje, klasik mobilya, oymalı mobilya, deri koltuk, Metebronz gibi pek çok eşya bu türdendir.

Yukarıda saydığımız ürünler bunların başlıcaları olsa da Fatih Kıral, Kervan Mobilya, piyano, heykel, aslan ayak mobilya gibi eşyalar da vardır. Sizin eşyanız hangisi olursa olsun en doğru fiyatlandırmayı yapabiliriz. Yazımızın ilerleyen kısımların Kartal ilçesinin her semtine nasıl hizmet verdiğimizi anlatacağız. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

Eski Eşya Nasıl Satılır?

Yapmanız gereken bizi aramaktan ibaret. Ekibimiz satacağınız ürünün türüne ve durumuna göre adresinize gelerek eşyayı yerinde görüp fiyatlandırmayı tercih ediyoruz. Eşyanızı yerinde inceleyip fiyat verdikten sonra anlaşma sağlarsak hemen alabiliyoruz.

Yakacık eski eşya alanlar için eşyanızın satılabilir olması önemlidir. Ufak tefek sorunları, yıpranmış yerleri olsa da bunları halledebiliyoruz. Ancak rengi, desenleri solmuş, onarılamayacak durumda olan eşyalar olabiliyor. Bunları almamız maalesef mümkün olmuyor.

Fiyatlandırmayı Nasıl Yapıyoruz?

Ekibimiz eşyalarınızı fiyatlandırabilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Mesela bir Hereke halısı alırken desenlerine bakarız. Modeli, renkleri çok önemlidir. Bazı modeller çok tercih edilirken bazılarını kimse almak istemez.

Gümüş eşya alanlar için ise gümüşün ağırlığı ve ayar numarası önemlidir. Objeyi tartıp, ayar numarasına bakarak alırız. 900, 925 ve 800 ayar olmak üzere numaralar vardır. Bu şekilde alınmazsa eşyanız değerinin çok altında satılmış olur.

Sizden ricamız eşyalarınızı satarken bizi tercih etmenizdir. Çünkü biz size istediğiniz gün, anlaştığımız saatte, kendi aracımız ve elemanlarımızla hizmet veriyoruz. Size kötü sürprizler yaşatmadan, şeffaf, güvenilir bir alışveriş sunuyoruz.

Nakliye ve Taşıma Nasıl Yapılıyor?

Kartal ilçesinin neresinde olursanız olun alımlarımızda nakliye bedeli alınmaz. Elemanlarımız ne alırsak alalım son derece profresyonel şekilde alım yapar. Vereceğimiz hiçbir hizmet için ücret talep edilmez.

Ödeme konusunda da aynı hassasiyeti gösteriyoruz. Nakit ödeme yapıyor, talep etmeniz halinde eft veya havale ile de ödeme yapabiliriz. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, Yakacık semtinden eski eşya satabilirsiniz.