İkinci el led televizyon alanlar

İkinci el led televizyon alanlar

Sıfır veya ikinci el led televizyon mu satmak istiyorsunuz? İşte bu bizim işimiz. Bizimle iletişime geçerek televizyonunu satmak istediğini belirten herkese hizmet veriyor, istediği gün alım yapıyoruz.

Müşterilerimizin çoğu daha önce böyle bir satış yapmadığı için nasıl bir yol izleyeceğini, kimlerle irtibat kurması gerektiğini bilmiyor. Dolayısıyla bazı yanılgılara düşüp ürününü değerinin çok altında satıyor.

Biz buna engel olmak, değerinde satış yapmanızı sağlamak için yazımızın devamında başlıklar altında önemli bilgiler paylaşacağız.

İçindekiler

İKİNCİ EL LED TELEVİZYON NASIL SATILIR?

Yapmanız gereken bizimle iletişime geçmek ve satmak istediğiniz ürünün markasını, model numarasını söylemektir. Arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra size geri dönüş sağlayacak ve fiyat teklifimizi iletecektir.

Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra ekibimiz adresinize gelecek ve anlaştığımız tutarı nakit ödeyerek televizyonu satın alacaktır.

FİYAT NEYE GÖRE BELİRLENİR?

Led televizyon alanlar fiyat verirken belirli kriterlere dikkat eder. Bunları aşağıda maddeler halinde sıralayalım

  1. Ekran boyutu : Satacağınız ikinci el led televizyon ne kadar büyük ekran ise o kadar pahalı alınır. Özellikle iş yerleri, oyun meraklıları, büyük salona sahip olanlar büyük ekran televizyon tercih ederler.
  2. Markası : İkinci el Samsung, Lg, Sony, Toshiba, Philips, Panasonic, Arçelik, Vestel, Beko gibi markaların ürünler daha yüksek fiyattan alınır.
  3. Özellikleri : Smart, Wi-fi, 4K, dahili uydu, yüksek çözünürlük gibi özellikler, ikinci el led televizyon alanlar için fiyatı artıran özelliklerdir.
  4. Sağlam olması : Televizyonun ekranında veya görüntüsünde bir kusur olmaması gerekir. Ölü piksel, kararma, çizgi, gölge gibi problemleri olan ikinci el led televizyon maalesef alınmaz.
  5. Parçalarının eksiksiz olması : Bu madde olmazsa olmaz değildir. Ancak satacağınız televizyonun ayağının ve kumandasının tam olması önemlidir. Hele ki yüksek model ikinci el Q led televizyon kumandaları çok pahalı olduğu için, eksik olması fiyatı etkiler.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

İnternette araştırma yaparken ikinci el televizyon alan pek çok firmaya rastlayacaksınız. İçlerinden bizi tercih etmeniz halinde çok kısa sürede, yüksek fiyattan satış yapabilirsiniz.

Biz tüm İstanbul geneline hizmet veriyor, müşterilerimizin memnuniyetlerini ön planda tutarak, güvenilir hizmet veriyoruz. Firmamız haftanın 7 günü aktif çalışmaktadır.