Deri koltuk alanlar

Deri koltuk alanlar

Evinizin veya ofisinizin en görkemli eşyalarından biri olan deri koltuk, artık ihtiyaç fazlası haline mi geldi? O halde deri koltuk alanlar ile iletişime geçmeli ve kısa sürede, en yüksek fiyattan satış yapmak isteyeceksiniz.

Bu konuda size yardımcı olabilir, koltuğunuzu veya koltuk takımınızı adresinizden nakit ödemesini yaparak alabiliriz. Daha önce böyle bir satış yapıp yapmadığınızı bilmiyoruz. Bizim amacımız size nasıl hizmet verdiğimizi, bize nasıl satış yapabileceğinizi anlatmaktır. Yazımızın devamında bundan bahsedeceğiz. İsterseniz lafı fazla uzatmayalım hemen ana başlıklar altında ilerlemeye başlayalım.

İçindekiler

Deri Koltuk Nasıl Satılır?

Zamanında yüklü miktarda ödeme yapıp satın aldığınız deri koltuk için tabiki en yüksek fiyatı almak isteyeceksiniz. Bunun için en doğru yerle, en ciddi firma ile çalışmalısınız. Koltuğunuzun fotoğraflarını çekerek bize whatsapp veya email ile bize gönderirseniz çok kısa sürede fiyat alabilirsiniz.

Arkadaşlarımız fotoğrafları inceledikten sonra ürünü yerinde görmek için sizden bir randevu talep edecektir. İsterseniz hemen ya da sizin istediğiniz bir tarihte gelebiliriz. Ürünün yerinde inceledikten sonra fiyat teklifimizi iletiyor, anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün veya anında satın alıyoruz.

Fiyat Teklifini Neye Göre Veriyoruz?

Deri koltuk alanlar için bizi tercih etmeniz halinde son derece kaliteli, hızlı ve profesyonel hizmet alacağınızdan emin olabilirsiniz. Bu konuda tevazu göstermek istemiyoruz. İstanbul’un hemen hemen her noktasından alım yapıyor, modeline, rengine ve temizliğine göre fiyat teklifi veriyoruz.

Chester deri koltuk, Amerikan deri koltuk veya bir başka model olması bizim için fark etmez yeter ki satabileceğimiz bir model ve renk olsun. Bazı modeller müşterilerimiz tarafından tercih edilmediği bir başka deyişle zor satıldığı için alım yapmayabiliyoruz.

Satacağınız ürünün markası da bizim için önemlidir. Mudo, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, İsmet Mobilya gibi belli başlı markaların veya ithal markaların deri koltukları çok daha yüksek fiyattan alınmaktadır. Çünkü bu markalar kaliteli deri ile üretim yapmakta, ürün son derece gösterişli durmaktadır.

Deri de yırtıklar olması, ürünün kullanılamayacak kadar yıpranmış olması alım yapmamızı zorlaştırır. Deri koltuk alanlar için temiz ve kaliteli ürünler almak çok önemlidir. Suni deri alımımız yoktur. Önemli olan gerçek deri koltuk almaktır. Çünkü çok daha kaliteli ve uzun ömürlüdür.

Deri koltuk satmak istiyorum diyen her müşterimize İstanbul’un her noktasında hizmet veriyoruz. Bizi hiç çekinmeden arayabilir, koltuğunuzu çok kısa süre içinde satabilirsiniz.