El Halısı Alan Yerler

El Halısı Alan Yerler

Kullandığınız veya belirli bir süre kullandıktan sonra artık sıkıldığınız, elden çıkarmak istediğiniz ne kadar el halısı varsa bize satabilirsiniz. Ekibimiz son derece titiz ve hızlı çalışmakta, aynı gün içinde nakit alım yapmaktadır.

Nasıl hizmet verdiğimizi, ödeme, satın alma ve fiyatlandırma sürecimizi detaylı şekilde anlatmak istiyoruz. Amacımız sizi daha bilinçli hale getirmek ve ikinci el eşya alan yerler içinden bizi tercih etmenizi sağlamaktır. Ana başlıklar halinde devam ediyoruz.

İçindekiler

El Halısı Kime Satılır?

Bize satabilirsiniz. Nasıl mı? Bizimle iletişime geçerek satmak istediğiniz halının ne olduğu ile ilgili bilgi verdikten sonra arkadaşlarımız sizi yönlendirecektir. Halınızın hangi yöreye ait olduğunu, metrekare ölçüsünü bilmeniz bize yardımcı olacaktır. Bilmiyor musunuz? O zaman whatsapp veya email ile fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz.

Arkadaşlarımız gelen fotoğrafları inceleyecek, halınızı birazdan açıklayacağımız kriterlere göre değerlendirip, fiyatlandıracaklardır. Fotoğraf gönderme şansınız da yoksa, belirli bir gün için sizden randevu talep edilecek, el halısı gelip yerinde görülerek fiyatlandırılacaktır.

Fiyat konusunda karşılıklı mutabakat sağlandıktan sonra nakit ödemesi yapılacak ve halınız teslim alınacaktır.

El Halısı Nasıl Fiyatlandırılır?

El halısı alanlar için önemli bazı kriterler vardır. Bu kriterler el halısı alırken değerlendirilip fiyat verilir.

  • Halınızın hangi yöreye ait olduğu. (Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, Tebriz halısı, Buhara halısı, Bünyan halısı, Ladik Halısı, İpek halı gibi halılar değerlidir)
  • Desenleri ve renkleri (Tutulan renkler genelde kırmızı ve koyu mavidir. Göbekli, çiçekli model el halıları daha çok rağbet görmektedir.)
  • Halı üzerinde deformasyon olup olmadığı. Yani halınızın temizliği. El halısı saklama yöntemlerine uyarsanız halınız yıllarca yepyeni kalabilir.
  • Püsküllerinde overlok olmaması önemlidir. Bu, halınızın orjinalliğini bozar.

Ödeme ve Teslim Alma

Halınızın satın alınması ekibimiz tarafından yapılır. Bu esnada anlaştığımız fiyat nakit ödenir. Eft veya havale yoluyla ödeme isterseniz, onu da sağlayabiliriz. El halısı alanlar ile ilgili detaylı bilgiler vermeye çalıştık. Umarız sizin için de faydalı olmuştur.

Bizi tüm İstanbul genelinden, çevre ilçelerden, illerden arayabilirsiniz. Ekibimiz haftanın 7 günü size aktif hizmet vermektedir.