El halısı alanlar

El halısı alanlar

Eşya sahiplerinin değerini bilmedikleri ürünlerin başında el halısı gelmektedir. Bizimle iletişime geçip el halısı satmak istiyorum diyen müşterilerimizin hemen hemen hepsi ürünün değerini bize güvenerek öğrenmektedir.

Dolayısıyla halınızı satacağınız kişiler çok önemlidir. Güvenebilmeli, vereceği fiyata inanabilmelisiniz. Firmamız tüm İstanbul genelinde, hatta çevre illerde hizmet vermekte, değerli el halısı alımı yapmaktadır. Peki bu hizmeti nasıl sağlıyor, sizden halılarınızı nasıl alıyoruz?

Yıllardır eski eşya ve halı piyasasında hizmet verdiğimiz için kafanızda ne gibi sorular olduğunu çok iyi biliyoruz. Biz de bu soruların cevaplarını hazırladık ve sizlerle paylaşacağız. İsterseniz vakit kaybetmeden hemen başlayalım.

İçindekiler

El Halısı Nasıl Satılır?

Aslında müşterilerimize bu konuda fazla iş düşmemektedir. El halısı alanlar için yapacağınız araştırma sonucu firmamızı tercih ederseniz çok kısa sürede sonuç alabilirsiniz. Halınızın fotoğraflarını çekerek bize gönderip fiyat alabileceğiniz gibi adresinizde göstererek de fiyat alabilirsiniz.

Müşterilerimiz zaman kazanmak ve hızlı hareket etmek için whatsapp veya email ile el halısı fotoğraflarını bizimle paylaşarak fiyat alabilmektedir. Ama halılarını bir yerde depolamış, saklamış müşterilerimiz için fotoğraf göndermek zor bir seçenektir.

Bu noktada da ekibimiz size yardımcı olacaktır. Sarılı olan halılarınızı bulunduğu yerden çıkarıp tek tek açarak değerlendirip, fiyatlandırabiliriz. Fiyat teklifimiz sizin için de yeterli ise nakit ödemesini yaparak halınızı satın alıyoruz.

El Halısı Alırken Neye Göre Fiyatlandırıyoruz?

El halısı alanlar için önemli olan halının yöresi, desenleri ve renkleridir. Hereke halısı, Ladik halısı, Sivas Cezaevi halısı gibi halılar daha değerli halılardır. Diğer bir önemli nokta da halının temizliği, sağlamlığı, yanık yırtık olmamasıdır.

Bazı müşterilerimiz el halısı saklama yöntemlerini doğru uygulamadıkları için halılar güvelenmekte, üzerinde yıpranmalar olmaktadır. Böyle durumlarda halınız ne kadar değerli olursa olsun mutlaka değer kaybetmektedir.

Ödeme ve Teslim Alma

El halısı alanlar olarak ödemeyi nakit yapıyor, kendi aracımızla, adresinizden teslim alıyoruz. Müşterilerimizin en hassas olduğu nokta ödeme konusudur. Biz de sizin tercihinize göre ödeme yapıyoruz. Nakit, eft, havale siz nasıl isterseniz o şekilde ödeme yapıyoruz.

El halısı satmak istiyorum, doğru fiyat ve güvenilir hizmet almak istiyorum diyorsanız bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Tüm İstanbul geneline, hatta halınızın durumuna, değerine göre çevre illere kadar hizmet veriyoruz.