Gümüş alan yerler

Gümüş alan yerler

Gümüş satmak isteyen herkese en kısa sürede, en kaliteli hizmeti veriyoruz. Nasıl mı? Biz de size bilgi vermek, bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatmak için bu yazıyı hazırladık. İstedik ki müşterilerimiz kandırılmasın, gümüş alan yerler nasıl hizmet veriyor öğrensinler.

Yazımızın devamında hem ana başlıklar halinde hem de maddeler ile merak ettiğiniz detayları anlatacağız. Eminiz ki bu yazıyı okuduktan sonra gümüş eşya satma konusunda çok daha bilinçli davranacaksınız. İşte başlıyoruz.

İçindekiler

Bize Nasıl Gümüş Satabilirsiniz?

Yapmanız gereken çok basit. Bizimle iletişime geçerek satmak istediğiniz ürünün ne olduğunu, türünü ve kaç ayar olduğunu, ağırlığını söyleyebilirsiniz. Bu bilgileri bilmiyor musunuz? Hiç önemli değil. Ekibimizi adresinize davet ederek de satış yapabilirsiniz.

Her gümüş eşya, üzerinde bir ayar numarası taşır. 800 ayar, 900 ayar ve 925 ayar olmak üzere 3 ayar numarası vardır. Size teklif edeceğimiz fiyatı belirleyen etkenlerden biri de budur. Daha sonra ürünü hassas terazi ile tartarız ve ağırlığını ölçeriz.

İsterseniz bunu bir örnekle açıklayalım. Mesela satmak istediğiniz 3 parça gümüş obje var. Ekibimiz her birini ayar numarasına göre ayırır. 925 ayar gümüş, 800 ayar gibi değerlendirilmez. Böyle bir şey yapılırsa siz zarar edersiniz.

925 ayar gümüşün o günkü piyasa değerini 2 bin tl/kg olarak alalım ve objenin 2,5 kg geldiğini düşünelim. 2,5*2= 5 bin tl ödeme nakit yapılır. Gümüş alan yerler arasından bizi tercih etmeniz halinde işlem bu kadar kısa sürer.

Eşyanızın Gümüş Olduğunu Nasıl Anlarsınız?

Bunu anlamanın en kısa ve basit yolu ayar numarasına bakmaktır. Yukarıda da değindiğimiz gibi her gümüş eşya üzerinde bir ayar numarası taşır. Peki ayar numarası olmayan gümüş olabilir mi? Nadir de olsa böyle bir şey olabilir. Bu tarz ürünlerin gümüş olup olmadığını anlamak da tecrübe gerektirir. Bu işle meşgul olmayan, tecrübesiz kişiler bunu anlayamaz.

Eğer eşyalarınızı değerinde satmak, yüksek fiyat teklifi almak ve zahmet çekmeden işlem yapmak için bizi hiç çekinmeden arayabilirsiniz. Tüm İstanbul geneline hizmet veriyor, kapınıza kadar geliyoruz.