<strong>Gümüş Alan Yerler</strong>

Gümüş Alan Yerler

Gümüş birikim aracı değildir. Genelde evlerde obje olarak veya kişisel süs eşyası olarak kullanılmaktadır. İnsanlar sahip oldukları bu eşyaları zamanı geldiğinde değerinde satmaya gayret etmektedir. Gümüş alan yerler arasından bizi tercih etmeniz durumunda eşyalarınızı en yüksek fiyattan satabilirsiniz.

Madem sizden gümüşlerinizi alıyoruz, bunu nasıl yaptığımızı, nasıl bir sürecin işlediğini anlatmalıyız diye düşündük. Çünkü daha önce böyle eşyalarını aldığımız müşterilerimizin pek bilgi sahibi olmadıklarını gözlemledik. Bu sebeple eşyalarını değerini çok altına satmakta, zarar etmektedirler. Madde madde ilerlersek hem daha akılda kalıcı olacak hem de daha anlaşılır olacaktır.

İçindekiler

GÜMÜŞ EŞYA SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

  • Bizimle iletişime geçtiğiniz zaman ne tür eşyalar satmak istediğinizi söylemenizi, mümkünse fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz. Çünkü bazen gümüş olduğunu düşündüğünüz eşyalar kaplama olabiliyor. Böylece fotoğraf üzerinden ilk değerlendirmeyi yapıyor, gümüş olması halinde diğer aşamaya geçiyoruz.
  • Satacağınız eşyaların azlığına veya çokluğuna göre adresinize gelerek eşyalarınızı tek tek tartıyor, ayar numarasına göre fiyatlandırıyoruz. Gümüş obje mutlaka bir ayar numarası taşır. 800 ayar, 900 veya 925 ayar en yaygın kullanılan ayarlardır.
  • Gondol, şekerlik, şamdan, küllük, ayna, bileklik birbirinden farklı pek çok objenin alımını yapabiliyoruz. Bir örnekle açıklayalım isterseniz. Gümüş şamdan alacağımızı düşünelim. Ayar numarası 925 ayar olsun. beraberimizde getirdiğimiz dijital tartı ile objeyi tartıyoruz. Ağırlığı ile o günkü piyasa fiyatını çarpıyor, fiyatı çıkarıyoruz.
  • 3 kg gelen bir şamdan, kilosu 2000 tl den 6000 tl ödeme ile alınır. Ödemeyi tarafınıza nakit olarak yapılır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız isteyen müşterileri için eft veya havale ile de ödeme yapabilmektedir.

ÜRÜNÜN GÜMÜŞ OLUP OLMADIĞINI NASIL ANLARSINIZ?

Bunu anlamak tecrübe ve deneyim işidir. Anlamanın en kolay yolu da ürün üzerinde bir ayar numarası damgası olup olmadığına bakmaktır. Objenin kenarında, altında, kulpunda ayar numarası mutlaka yazar.

Üzerinde ayar numarası olmayan ürünler de vardır. Siz yine de gümüş alan yerler arasından bizi seçin ve işi uzmanına bırakın. Ekibimiz adresinize gelip, ürünlerinizi şeffaf bir şekilde hizmet vererek satın alsın.

Bizi haftanın 7 günü hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz. İşinin uzmanı arkadaşlarımızla, profesyonel hizmet veriyor, eşyalarınızı hemen alıyoruz.