İdealtepe İkinci El Eşya Alanlar

İdealtepe İkinci El Eşya Alanlar

Bir veya birden fazla, toplu halde olan eşyalarınızı elden çıkarmak için öncelikle güvenilir bir firmaya ihtiyacınız vardır. Böylece kafanızda tereddütler olmadan, sorun yaşamadan, kolaylıkla satış yapabilirsiniz. İdealtepe ikinci el eşya alanlar olarak size bu konuda yardımcı olabilir, sorunsuz bir alışveriş keyfi sunabiliriz.

Özellikle toplu eski eşya satışı yapmak isteyen müşterilerimiz tedirgin olmakta, işe nereden başlamaları gerektiğini kestirememektedirler. Sizin için bir yazı hazırlayıp aklınızdaki soru işaretlerini cevaplamak istedik. Amacımız eşyalarınızı satarken bizi tercih edip sorunsuz bir satış yapmanıza yardımcı olmaktır.

Adatepe, Altayçeşme, Cevizli, Feyzullah Mahallesi de dahil Maltepe ilçesinin tamamına ulaşabiliyor, her gün hizmet veriyoruz. Merak ettiğiniz konuları ana başlıklar haline getirip tek tek cevaplayacağız. Hemen başlıyoruz.

İçindekiler

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

0552 703 41 41 numaralı telefonumuza eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterlidir. Whatsapp ile fotoğraf göndermek hem çok kolay hem çok hızlı. Elimize ulaşan fotoğraflar ekibimiz tarafından incelendikten sonra size hemen geri dönüş yapılıp fiyat teklifimizi iletiyoruz.

Teklif ettiğimiz rakam sizin için de yeterli ise istediğiniz gün İdealtepe ilçesindeki adresinizden nakit alım yapabiliriz. Önemli olan doğru esnafı tercih edip, doğru fiyatı almaktır. Firmamız eşyalarınızı değerinde fiyatlandırarak satın almaktadır.

NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

Temiz, sağlam ve satılabilir durumda olması halinde pek çok eşyanızı satın alabiliyoruz. Bu kriterler de fiyatlandırma yaparken göze aldığımız detaylardır. Çok yıpranmış, deforme olmuş, artık kimsenin kullanmak istemeyeceği eşyaları maalesef satın almıyoruz. Özellikle ikinci el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi alımlarımızda arızalı olmayan, sorunsuz eşyalar almaya gayret ediyoruz.

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, ofis mobilyası, deri koltuk, el halısı, gümüş, plak gibi pek çok eşyanızı bize satabilirsiniz. Daha fazla farklı eşya da alabiliyoruz ancak hepsini buraya yazmamız maalesef mümkün değil.

NAKLİYE VE ÖDEME

İdealtepe veya başka bir semtten olsun yapacağımız tüm ikinci el eşya alımlarında kendi aracımızı ve ekibimizi kullanıyoruz. Sizden ücret talep etmiyor, zahmet vermeden, yormadan, bekletmeden alım yapıyoruz.

Ödeme konusu da en çok sorulan sorulardan biridir. İdealtepe ikinci el eşya alanlar olarak anlaştığımız tutarı nakit takdim ediyor, fiyat düşürmek için türlü bahaneler üretmiyoruz. Amacımız alım yaptıktan sonra arkamızda memnun, daha sonraki satışında da bizi tercih edebilecek müşteriler bırakmaktır. Bizi her gün arayabilirsiniz.