İkinci El Ofis Mobilyası Satmak İstiyorum

İkinci El Ofis Mobilyası Satmak İstiyorum

Pek çok iş yeri gerek kapanma gerek iş değiştirme gerek eşya yenileme sebebiyle bize ulaşmakta, eşyalarını elden çıkarmak istemektedir. Hemen hemen hepsi ilk etapta fiyat odaklı düşünmekte, eşyaları için en yüksek fiyatı almak istemektedir. İkinci el ofis mobilyası satmak istiyorum diyen herkesten aynı soruları duyduğumuz için size bu sorular ve cevaplarından oluşan bir yazı hazırladık.

Amacımız sadece fiyatı değil aynı zamanda güvenebileceğiniz, tecrübeli, işini iyi bilen bir firmayı yani bizi tercih etmenizdir. Bunun için haklı sebeplerimiz var ve bunları da yazımızın bazı yerlerinde sizinle paylaşacağız. İsterseniz sözü daha fazla uzatmadan hemen başlayalım.

İçindekiler

ESKİ OFİS MOBİLYASI NASIL SATILIR?

Bunun için bir kaç fotoğraf çekmeniz bizim için yeterli. Çok detaylı olmasına gerek yok sadece eşyanızın modeli ile ilgili bilgi edinebileceğimiz şekilde olması yeterli. Çektiğiniz bu fotoğrafları 0552 703 41 41 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına fotoğrafları gönderebilirsiniz.

Eşyaların modeli, genel durumu incelendikten sonra size geri dönüş yapılacak, fiyat teklifimiz iletilecektir. Teklifimizi yeterli bulmanız durumunda istediğiniz gün İstanbul Anadolu Yakası, Avrupa Yakası fark etmeksizin adresinizden alım yapıyoruz.

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

İkinci el ofis mobilyası alanlar satabileceği her türlü eşya için fiyat teklifi verebilir. Bunu mobilya ile sınırlandırmak doğru olmaz örneğin ofis içerisindeki beyaz eşya, klima, televizyon, bulaşık makinesi, gardolap gibi eşyaları da alıyoruz.

Ana malzemeler makam takımı, deri koltuk, toplantı masası, patron takımı, sekreter takımı, banko gibi eşyalarınızdır. Bunlar bizim uzmanlık alanımız olan, her zaman satın aldığımız eşyalardır bu yüzden en iyi fiyat teklifini alacaksınız.

FİYAT TEKLİFİ NEYE GÖRE VERİLİR?

İkinci el büro mobilyası alırken öncelikli hedefimiz satabileceğimiz, temiz, sağlam ürünler almaktır. Bir ofis takımı ne kadar kaliteli, yeni model, pahalı olursa olsun çok deforme olmuşsa fiyat düşer veya alınmaz.

Bir diğer kriter ise markadır. Bürotime, Nurus, Koleksiyon, Bürosit gibi markaların ürünleri, ofis takımları daha yüksek fiyattan alınmaktadır. Çünkü bu markalar hem model olarak modern hem de malzeme olarak kalitelidir.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

 İkinci el ofis mobilyası satmak istiyorum diyerek bize güvenen hiçbir müşterimizin güvenini boşa çıkarmıyor, sizi zahmete sokmuyoruz. Tüm alımlarımızı kendi aracımız ve ekibimizle yapıyor, sizden ücret talep etmiyoruz.

Ödemeyi nakit, eft veya havale seçeneklerinden sizin seçeceğiniz şekilde yapıyoruz. Bizi haftanın 7 günü arayabilir, deri koltuk, büro takımı, beyaz eşya gibi pek çok eşyanızı yüksek fiyattan satabilirsiniz.