Klasik eşya alanlar

Klasik eşya alanlar

Klasik eşya alanlar olarak tüm İstanbul genelinde ve çevre illerde sizlere hizmet vermekteyiz. Evinizde, iş yerinizde, deponuzda bekleyen, kullanmadığınız eşyalarınızı elden çıkarmak için bizi arayabilirsiniz.

Klasik eşya nedir isterseniz bunu anlatarak başlayalım. Adı üzerinde modern olmaya, trend çizgilere uyma kaygısı olmayan, uzun müddettir üretilen, hala beğenilen modeller klasiktir. Yazımızın devamında ne demek istediğimizi daha detaylı anlatacağız.

İçindekiler

Klasik Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

Yapmanız gereken şey çok basit. Bizimle iletişime geçerek eşyalarınızın durumu, türü ile ilgili bilgi vermeniz yeterlidir. Mümkünse whatsapp veya email ile fotoğraflarını gönderebilirsiniz. Bu sayede çok daha hızlı fiyat teklifi alabilirsiniz.

Arkadaşlarımız satmak istediğiniz ürünü inceledikten sonra size geri dönüş yapacak, alabileceğimiz fiyatı bildirecektir. Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra istediğiniz gün adresinize gelerek yerinden alım yapıyoruz.

Günümüzde Fatih Kıral, Metebronz, Kervan Mobilya, Mudo gibi markalar klasik model mobilya üretmekte, bunları çok yüksek fiyatlara satabilmektedir. Yani klasik mobilya derken illaki çok eski mobilyaları kastetmiyoruz. Yeni, bir kaç yıllık ancak klasik olan ürünler de olabilir.

Örneğin yukarıda fotoğrafını gördüğünüz ikinci el Fatih Kıral Mobilya bir üründür. Eski değil yeni bir üründür. Tüm çizgileri klasik bir eşyanın sahip olması gerektiği gibi dizayn edilmiştir. Sizin sahip olduğunuz ürün de bu şekilde olabilir. Bu ürünler genelde heybetli, gösterişli, işçiliği kaliteli, malzemesi üst düzey ürünlerdir. Biz de fiyat verirken bu detaylara dikkat ederek fiyat veririz.

Fiyat Teklifi Verirken Nelere Dikkat Ediyoruz?

Klasik eşya alanlar için önemli olan detay ürünün temiz, sağlam ve kaliteli olmasıdır. Biz de sizden aldığımız ürünleri satmaya çalıştığımız için çok hor kullanılmış, yıpranmış ürünler almamaya gayret ediyoruz.

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Fatih Kıral, Mudo, Metebronz, Kervan Mobilya gibi bilinen markaların ürünleri alınacağı zaman fiyat daha yüksek olur. Bu saydığımız tanınmış markaların ikinci el deri koltuk, chester koltuk, yatak odası, yemek odası, koltuk takımı, bahü, berjer modelleri hızlı satıldığı için yine yüksek fiyattan alınmaktadır.

Nakliye ve Ödeme

İkinci el klasik eşya alanlar alımlarını nakit olarak yapmaktadır. Sizden alacağımız ürünün tutarı ne olursa olsun nakit satın alıyor, ödemesini anında yapıyoruz. Bir diğer konu olan nakliye konusunda da müşterilerimizi mağdur etmiyoruz.

İstanbul veya çevre illerden yaptığımız alımlarda nakliye ve taşıma masraflarının tamamı bize aittir. Siz merak etmeyin ve bize güvenin. Ekibimiz size kaliteli hizmeti verecektir. Bizi haftanın 7 günü arayabilirsiniz.