Küçükyalı Eski Eşya Alanlar

Küçükyalı Eski Eşya Alanlar

Firmaların yeni modeller çıkarması, üretilen yeni teknolojiler ve ergonomik ürünler hepimizi tüketmeye, yenisini almaya teşvik etmektedir. Peki eskilerini ne yapacağınız konusunda bir fikriniz var mı? Küçükyalı eski eşya alanlar olarak bu noktada size yardımcı olabilir, eşyalarınızı satın alabiliriz.

Daha önce herhangi bir tecrübe yaşamamış yani hiçbir eskici ile çalışıp eşyalarını satmamış olan insanlar olabilir. Bizim amacımız da bu makalemiz ile kendilerini bilgilendirip kaliteli hizmet almalarına yardımcı olmaktır. Nereden başlamalı, nasıl ilerlemeli, kimi tercih etmelisiniz?

Biz İstanbul Anadolu Yakası ve Avrupa Yakası ayrımı yapmadan alıp satabileceğimiz eşyalar için her yere hizmet verebiliyoruz. İlerleyen satırlarda hizmet sürecimizi ve neden bizi tercih etmenizi istediğimizi madde madde izah edeceğiz.

İçindekiler

BİZE NE TÜR EŞYALAR SATABİLİRSİNİZ?

Klasik mobilya, el halısı, eski obje, koltuk takımı, ev eşyası, plak, saat, antika eşya, deri koltuk, Hereke halısı gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Elbette aldığımız eşyalar bunlarla sınırlı değil ama hepsini tek tek yazmamız mümkün değil. En azından bu örnekler size bir fikir verecektir.

EŞYALARINIZI NASIL SATABİLİRSİNİZ?

0552 703 41 41 numaralı telefonumuzun whatsapp hattına göndererek kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz. Fotoğraf göndermeniz hem süreci hızlandıracak hem de hızlı karara vermenizi sağlayacaktır. Bu sayede biz de İstanbul trafiğinde boğuşmak zorunda kalmayacak, hızlı teklif yapabileceğiz.

Fiyat teklifimizi beğenmeniz halinde istediğiniz gün Küçükyalı semtindeki adresinizden alım yapılacaktır. Yani sadece bir kaç fotoğraf çekerek eşyalarınızın değerini öğrenebilecek, istediğiniz zaman kapınızdan zahmetsizce satabileceksiniz.

FİYAT NEYE GÖRE BELİRLENİR?

Maltepe ilçesi bizim için önemli bir merkezdir. Buradan ne tür eşya satış talebi geleceği, ne zaman geleceği kestirilemeyeceği için ekibimiz sürekli hazır beklemektedir. Satmayı düşündüğünüz her eşya kendi kategorisinde değerlendirilip fiyatlandırılır.

Örneğin Hereke halısı satmak istiyorum diyen bir müşterimizin halısının önce kondisyonuna bakılır. El halısı doğru şekilde saklanırsa uzun ömürlü olur ve yıpranmaz. Halınız deforme olmamışsa, temizse ve solmamışsa fiyat yüksek teklif edilir. Aksi halde değeri düşer.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIR?

Küçükyalı eski eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde nakliye ve taşıma işlemleri ücretsiz yapılır. İstediğiniz gün ve saatte adresinizde olacak olan ekibimiz son derece dikkatli ve hızlı taşıma yapacaktır.

Ödeme konusunda da sizi üzmeyecek, anlaştığımız fiyat üzerinden nakit ödeme yapılacaktır. Kendi kazancımız kadar müşterilerimizin memnuniyetini önemsiyor, kaliteli ve güvenilir hizmet veriyoruz. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.