Küplüce İkinci El Eşya Alanlar

Küplüce İkinci El Eşya Alanlar

Evinizde, iş yerinizde, ofis veya garajınızda bulunan eşyalarınızın artık elden çıkarma vakti geldi mi? O halde ilk ihtiyacınız güvenilir, işini iyi yapan bir firma olacaktır. Biz bu konuda size yardımcı olabilir, Küplüce ikinci el eşya alanlar olarak işimizi nasıl yaptığımızı, sürecin nasıl ilerlediğini detaylı şekilde anlatmak istiyoruz.

Eşyalarınızı satmak zannettiğiniz kadar zor ve karmaşık değil. Bizi tercih etmeniz halinde süreç başından sonuna kadar sorunsuz ve zahmetsiz devam eder. Çünkü ekibimiz yıllardır bu sektöre hizmet eden, tüm inceliklerini bilen kişilerden oluşmaktadır.

10 yılı aşkın süredir yüzlerce insandan, çok farklı türden eşyaların alımını yaptık. İnsanlar da, eşyalar da farklı olsa da sordukları sorular genelde hep aynı oldu. Biz de bu soruları başlık haline getirdik ve cevaplarını altına sıraladık. Umarız sizin için faydalı olur.

İçindekiler

İKİNCİ EL EŞYA NASIL SATILIR?

Sadece bir kaç fotoğraf çekip 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Küplüce semtinden gelen her talep için adresinize gelip yerinde değerlendirme yapma şansımız olmadığı için bu yolu seçiyoruz.

Fotoğraf göndermeniz hem zaman kazandıracak hem de hızlı karar almanızı sağlayacaktır. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceleyip size olumlu ya da olumsuz cevap verecektir. Olumlu olan, yani alabileceğimiz eşyalar için fiyat teklifimizi sunuyor, anlaşma sağlanması halinde ise istediğiniz zaman satın alıyoruz.

TEKLİF ETTİĞİMİZ FİYAT DAHA SONRA DEĞİŞİR Mİ?

Müşterilerimizden ricamız ikinci el eşya fotoğraflarını gönderirken kusurları varsa bunları ayrıca belirtmeleridir. Örneğin ikinci el beyaz eşya satacağınız zaman bize ürünün fotoğraflarını gönderirseniz biz bunu kusursuz bir ürün olarak düşünürüz.

Çalışmayan bir aksamı, eksik bir parçası varsa bunu belirtirseniz almaya geldiğimizde fiyat değişmez. Veya ikinci el deri koltuk fotoğrafı yollarken yıpranmış, yırtılmış yerleri varsa bunların da fotoğraflarını rica ediyoruz. Aksi halde Küplüce bölgesine gelip alım yapacağımız zaman fiyat değişebileceği gibi alımdan da vazgeçilebilir bu da mağdur olmamız anlamına gelir.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

İkinci el beyaz eşya, klima, televizyon, deri koltuk, ofis mobilyası, bahçe mobilyası, gümüş, el halısı, klasik mobilya, sıfır eşya, yatak odası gibi pek çok eşya sayılabilir. Firmamız ayrıca ikinci el yanı sıra sıfır eşya yani spot eşya alımı da yapabilmektedir.

Örnek vermek için yukarıda sıraladığımız eşyalar alabildiğimizin sadece bir kısmı. Yani sizin satmak istediğiniz eşya burada bulunmayabilir. Bunun için eşyanızı alıp almayacağımızı öğrenmenin en kolay yolu fotoğraf gönderip fikir almaktır.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

Küplüce ikinci el eşya alanlar için bizi tercih edip eşyalarınızı ücretsiz nakliye ile satabilirsiniz. Kendi aracımız ile kapınıza kadar geliyor, çalışanlarımızla taşıma yapıyoruz. Eşyanız ne kadar büyük veya fazla olursa olsun alımı bize aittir. Üstelik Üsküdar ilçesinin neresinde olursanız olun bu şartlar geçerli.

Ödeme ise anlaştığımız fiyat üzerinden nakit yapılır. Tekrar tekrar pazarlık yapıp fiyat düşürme yoluna gidilmez, sizinle nasıl anlaştıysak o rakamı ödüyoruz. Ekibimiz son derece dikkatli, saygılı ve profesyonel çalışmaktadır. Bizi istediğiniz zaman arayabilirsiniz.