Maltepe eski eşya alanlar

Maltepe eski eşya alanlar

Çeşitli sebeplerden dolayı elden çıkarmak istediğiniz eşyalarınız mı var? Maltepe eski eşya alanlar ile iletişime geçerek eşyalarınızı çok kısa süre içinde, değerinde satabilirsiniz. Nasıl mı? Biz de bundan bahsetmek istiyoruz.

Pek çok müşterimiz eşyalarını nasıl satacağı, işin neresinden başlayacağı konusunda bilgi sahibi değil. Durum böyle olunca da yanlış kişilerle iletişime geçip eşyalarını değerinin çok altında bir fiyata elden çıkarıyor. Doğru olan ne, ne yapmalısınız size bunlardan bahsetmek istiyoruz. Amacımız eski eşya satışınız için neden bizi tercih etmenizi istediğimizi anlatmak. İsterseniz hemen başlayalım

İçindekiler

Eski Eşya Nasıl Satılır?

El halısı, klasik mobilya, oymalı mobilya, gümüş eşya, tablo, saat, eski obje, cam eşya, plak, Hereke halısı, tırnak ayna, bahü, berjer, heykel, hat yazısı, tuğra, kılıç, madalyon, çay takımı gibi pek çok eşyanızı alıyoruz.

Maltepe ilçesinin neresinde olursanız olun bu tür eşyalarınızı satmak istediğinizde bizi adresinize davet edebilir, çok kısa süre içinde fiyat teklifi alabilir, istediğiniz zaman nakit ödemesini alarak satabilirsiniz.

Bu tür eşyalar size büyüklerinizden kalmış da olabilir, sizin satın aldığınız ürünler de olabilir. Maltepe eski eşya alanlar için önemli olan temiz, sağlam ve satılabilir durumda olmalarıdır. Çünkü bazı eşyalar ne kadar güzel olursa olsun bakımsızlıktan adeta ayakta zor durmaktadır.

Eski eşya, antika eşya kadar değerli değildir. Antika eşya olması için benzerine çok az rastlanır olması gerekir. Oysa eski eşya böyle değildir. Benzerine, hatta aynısına pek çok yerde rastlanabilen eşyalardır.

Bizimle çalışmanızı istememizin sebeplerinden biri de budur. Halk arasında bu tür eşyaları antika eşya ile karıştıran, değerinden çok fazla fiyat isteyenler olabiliyor. Bu eşyanızı satmanıza engel olurken, tam ters bir durum da yaşanabiliyor. Mesela yüksek fiyata satacağınız bir eşyayı değerinin çok altında satabiliyorsunuz. Buna engel olmak için eski eşya alanlar arasından bizi tercih etmeniz yeterlidir.

Neye Göre Fiyat Veriyoruz?

Fiyat teklifimizi verirken eşyanızı kendi grubu içinde değerlendiriyoruz. Yani el halısı alacağımız zaman farklı, gümüş eşya alacağımız zaman farklı kriterlere bakıyoruz. Bu da sizin daha yüksek fiyat almanıza yardımcı oluyor.

Maltepe ilçesinin Esenkent, Cevizli, Küçükyalı, İdealtepe, Feyzullah Mahallesi gibi yoğun semtleri bulunmaktadır. Siz nerede olursanız olun bizim için fark etmez. Arkadaşlarımız haftanın 7 günü bölgeye aktif hizmet vermektedir.