Nakkaştepe Eski Eşya Alanlar

Nakkaştepe Eski Eşya Alanlar

Üsküdar ilçesinin tamamına aralıksız hizmet veriyoruz. Hizmet alanlarımızdan biri de Nakkaştepe bölgesidir. Eşyalarının bir kısmını veya tamamını elden çıkarmayı düşünen müşterilerimiz için aralıksız hizmet veriyoruz.

Nakkaştepe eski eşya alanlar olarak size nasıl hizmet verdiğimizle ilgili detaylı açıklamalar yapacağız. Böyle bir şeye neden ihtiyaç duyduğumuzu da açıklayalım. Daha önce eşyasını aldığımız hemen hemen tüm müşterilerimizin daha önce böyle bir satış yapmadığını ve tedirginlikler yaşadığını gördük.

Biz de süreç hakkında açıklamalar yapmak, sizi bilgilendirmek istedik. Böylece neden bizi tercih etmenizi istediğimizi daha net anlayacaksınız. Sözü daha fazla uzatmadan en çok sorduğunuz soruların cevapları ile devam edelim.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NEDİR, NASIL SATILIR?

İkinci el eşya ile eski eşya aynı şey zannedilse de aslında birbirinden farklı türlerdir. Ömrü 50 yılın üzerinde olan, işçilik ve malzeme bakımından son derece kaliteli ürünler eski eşya olarak adlandırılır.

Tanımdan çok net şeyler anlaşılmasa da ilerleyen satırlarda örnekler vermeye başlayınca hangi eşyaları kastettiğimiz daha kolay anlaşılacaktır. Böyle eşyaları satmak istediğinizde bizi Nakkaştepe semtindeki adresinize davet ederek satabilirsiniz.

Ya da eşyalarınızın fotoğraflarını 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp yoluyla göndererek fiyat teklifi alabilirsiniz. Fotoğraf göndermeniz hem size hem de bize önemli bir zaman kazandıracaktır.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

El halısı, klasik mobilya, plak, saat, gümüş eşya, eski obje, deri koltuk, makam takımı, hat yazısı gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Alabildiğimiz her eşyayı buraya yazamayacağımız için bir kaç örnek vermemiz yeterli.

Sizin satacaklarınız saydıklarımızdan farklı olabilir, eşyanızın fotoğraflarını göndererek hemen cevap alabilirsiniz. Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi bilinen markaların ürünlerini de alıyoruz. Bu markaların özellikle koltuk takımı, yatak odası, yemek odası, aksesuar gibi eşyaları değerlidir.

NEYE GÖRE FİYAT TEKLİF EDİYORUZ?

Nakkaştepe veya bir başka semtten eski eşya alacağımız zaman belli başlı kriterlere dikkat ederiz. Bu kriterler her eşyaya göre farklılık arz eder. Bir kaç örnek vererek konunun daha iyi anlaşılmasını sağlayalım.

Örneğin el halısı alacağımız zaman halının hangi yöreye ait olduğu önemlidir. Hereke halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı, Türkmen halısı değerlidir. Halının desenleri, renkler, dokuması da önemlidir. Gümüş alacağımız zaman ayar numarası ve ağırlığına dikkat ederiz. Bu aşama da anlaşıldıysa son aşamaya geçebiliriz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIYOR?

Nakkaştepe eski eşya alanlar için bizi tercih ederseniz pişman olmayacağınıza garanti verebiliriz. Eşyanızın türü ne olursa olsun nakliye, taşıma ve yükleme işlemleri bize aittir. Kendi ekibimizle size zahmet vermeden, ücret talep etmeden hallederiz.

Ödeme noktasında da aynı hassasiyeti gösteriyor, anlaştığımız rakamı nakit ödüyoruz. Eft, havale isteyen müşterilerimize de istedikleri yöntemle ödeme yapabiliyoruz. Bizi Üsküdar ilçesinin her yerinden arayabilir, istediğiniz zaman satış yapabilirsiniz.