Plak Satmak İstiyorum

Plak Satmak İstiyorum

Bir zamanlar kullanılan teknolojinin verdiği imkanlar doğrultusunda severek dinlediğiniz veya aile büyüklerinizden size kalan ikinci el plaklarınızı değerlendirmek istiyorsanız bizi tercih edebilirsiniz. Plak satmak istiyorum şeklinde yapacağınız bir araştırma sonucunda karşınıza birçok firma çıkacaktır. Bu seçenekler arasından hangisini seçmeniz gerekir ? Nelere dikkat etmelisiniz ? Yazımızda size bu konular hakkında yardımcı olamaya çalışacağız.

Amacımız plaklarınızı değerinde satmanız ve bizi tercih etmenizi sağlamaya çalışmaktır. Lafı fazla uzatmadan hemen başlıyoruz…

İçindekiler

 Ne Yapmalısınız ?

Plak satmak istiyorum diyorsanız, plaklarınızın fotoğraflarını çekip bazı bilgileri not etmeniz işinizi kolaylaştıracaktır. Plağınızın kapağı bulunuyor mu ? Hangi sanatçıya hangi yıla ait ? Yerli mi yabancı mı ? bu gibi bilgiler bizim için çok önemli.

Bu bilgiler ışığında fotoğrafları 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza whatsapp üzerinden gönderebilirsiniz.

Arzu ederseniz adresinize kadar gelerek ikinci el plaklarınızı yerinde değerlendirerek de satın alabiliriz. Ekibimiz size en iyi fiyat teklifini sunarak ödemesini yapıp plakları teslim alacaktır.

Neye Göre Fiyat Belirliyoruz

İkinci el plak alanlar olarak plağınızın yılı ve sanatçının önemli olduğunu söylemek gerekir. Ayrıca long play veya 45’lik mi olduğu da fiyatı belirleyen unsurlar arasındadır. Sanatçının vefat etmiş olması da fiyatı yükseltecektir.

Zeki Müren, Barış Manço, İbrahim Tatlıses, Neşet Ertaş, Bülent Ersoy, Gülden Karaböcek, Ajda Pekkan, Nilüfer gibi ünlü sanatçılarımızı örnek olarak sayabiliriz.

Buradan her plağı alıyoruz anlamı çıkmasın. Plağın kondisyonunun iyi durumda olması, yani çiziklerinin olmaması gerekir. Bu çizikler ses kalitesini ve performansı azaltacağı için almamız maalesef mümkün değil.

Bunun için plağınızı nasıl muhafaza ederken çok dikkatli olmalısınız. Odanın sıcaklığı, toz olmaması ve kapağında muhafaza etmeniz gerekiyor. Ayrıca kapağından çıkartır veya koyarken dikkat etmelisiniz. Aksi halde plağınız çizilir ve deforme olur.

Ödemeyi Nasıl Yapıyoruz ?

Bizi tercih etmeniz halinde adresinize kadar gelerek plakları kontrol ettikten sonra ödemenizi yaparak plakları teslim alabiliriz. Anlaştığımız fiyat üzerinden ödeme yapar, tekrar tekrar pazarlık yaparak fiyatı düşürmeye çalışmayız. Ödemenizi nakit, havale veya eft yoluyla siz hangisini tercih ederseniz o şekilde yapabiliriz.

Haftanın 7 günü çalışıyoruz. Sitemizi ziyaret ederek ikinci el eşya alanlar, beyaz eşya alanlar hakkında da bilgi alabilirsiniz.