Arnavutköy Klasik Eşya Alanlar

Arnavutköy Klasik Eşya Alanlar

Arnavutköy ilçesinin tüm sakinlerine, bize taleplerini iletmeleri halinde en hızlı hizmeti veriyoruz. İlçenin neresinde olursanız olun ekibimiz kapınıza kadar hizmet vermektedir. Ancak bizim de sizden bazı isteklerimiz olacak. Neler mi? Aslında yazımızı buradan paylaşmamızın asıl sebebi budur. Arnavutköy klasik eşya alanlar nasıl hizmet verir, ne tür eşya alır ve merak ettiğiniz diğer detayları anlatmak istedik.

Amacımız müşterilerimizin bizi tercih etmesini sağlamanın yanında eşyalarını değerinde satmalarına yardımcı olmaktır. Bildiğiniz üzere klasik eşya hala alıcısı olan, kıymetli, değerli eşyalardır. Antika eşya kadar değerli olmasa da bu tür eşyaları satarken mutlaka dikkat etmeniz gereken eşyalardır.

Yıllardır Beşiktaş ilçesinin her semtine, sokağına hizmet verdiğimiz için bizden nasıl bir hizmet beklediğinizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden sizden duymaya alıştığımız soruların cevaplarını vermeye çalıştık. Umarız faydalı olur.

İçindekiler

EŞYALARINIZI BİZE NASIL SATABİLİRSİNİZ?

Sizden istediğimiz tek şey eşyalarınızın fotoğraflarını bizimle paylaşmanızdır. 0533 493 33 90 numaralı telefonumuza whatsapp ile veya umutspot@gmail.com adresimize mail ile eşyalarınızın fotoğraflarını gönderebilirsiniz.

Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size hemen geri dönüş yapacak, fiyat teklifimizi iletecektir. Karşılıklı anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Arnavutköy semtindeki adresinize gelinerek eşyalar yerinde incelenecektir.  Yerinde inceleme yaptıktan sonra isterseniz hemen isterseniz ileri bir tarihte eşyalarınız satın alınacaktır.

Arnavutköy klasik eşya alanlar için bizi tercih etmeniz halinde bu süreci sorunsuz şekilde, güven için yaşarsınız. Son derece deneyimli, seviyeli, güler yüzlü olan ekibimiz size en ufak bir zorluk yaşatmaz.

NE TÜR EŞYALAR ALIYORUZ?

Müşterilerimizin en çok sorduğu soruya sora geldi. Aslında hepsini tek tek saymak neredeyse imkansız ancak bir çoğundan bahsetmeye çalışalım ki daha anlaşılır olsun. Klasik eşya bildiğiniz gibi 50 yıl ve üzerinde geçmişi olan, malzemesi farklı ve kaliteli eşyadır.

El halısı, deri koltuk, gümüş eşya, eski obje, saat, plak, tablo, hat yazısı, varaklı mobilya, Metebronz, Fatih Kıral gibi pek çok eşyanızı alabiliyoruz. Bunların alımını yaparken temizliğine, sağlamlığına, modeline göre karar veriyoruz.

Mesela gümüş eşya alacağımız zaman mutlaka ağırlığına, ayar numarasına bakarak fiyat veririz. Kabaca, üstünkörü fiyat vermek çalışma prensibimize aykırıdır. Bu da değerinde bir klasik eşya satışı yapmanız anlamına gelir.

NAKLİYE VE ÖDEME 

Arnavutköy veya Beşiktaş ilçesinin bir başka yerinden klasik eşya alacağımız zaman kesinlikle nakliye ücreti talep etmiyoruz. Eşyalarınızı kendi aracımız ve elemanlarımızla alıyor, size zahmet vermiyoruz.

Ödeme konusunda ise hassas davranıyor, isteyen müşterilerimize nakit, isteyen eft veya havale ile ödeme yapıyoruz. Bizi haftanın 7 günü arayabilir, eşyalarınızı kısa süre içinde güvenle satabilirsiniz.