Bebek Eski Eşya Alanlar

Bebek Eski Eşya Alanlar

Daha önceki yazılarımızda Beşiktaş ilçesinin tamamına hizmet verdiğimizi belirtmiştik. Dolayısıyla Bebek eski eşya alanlar için yapacağınız bir aramada bize rastlayabilirsiniz. Ekibimiz satmak istediğiniz eşyalarınız için size en hızlı hizmeti verecektir.

Eşyalarınızı nasıl satabilirsiniz, nasıl fiyat alabilirsiniz, neye göre fiyat veriyoruz bunlardan tek tek bahsedeceğiz. Yıllardır pek çok müşteriden eşya aldığımız için neleri merak ettiğinizi, öğrenmek istediğiniz noktaları çok iyi biliyoruz.

İsterseniz söz hiç uzatmadan ana başlıklar halinde madde madde ilerleyelim. Bu şekilde daha akılda kalıcı ve anlaşılır olacaktır.

İçindekiler

ESKİ EŞYA NEDİR, NASIL SATILIR?

Eski eşya demek sıradan ikinci el eşya demek değildir. El halısı, klasik mobilya, tablo, plak, gümüş, obje, heykel, deri koltuk, saat, masif mobilya gibi eşyalar örnek olarak verilebilir. Bebek bölgesinden bu tür eşyaları satmak istediğinizde mutlaka işinin ehli, dürüst ve tecrübeli bir esnaf ile çalışmanız gerekir. Aksi halde eşyalarınızı değerinin çok altında satabilirsiniz.

Ekibimiz her türlü eşyanızı değerlendirebilecek bilgi ve deneyime sahiptir. Her eşya kendi türü içinde kendine özgü değerlere göre fiyatlandırılır. Bunu bilmezsek size doğru fiyat veremeyiz. Bu da sizin zararınıza olur.

Mesela Hereke halısı satmak istiyorum diyen bir müşteri bizi aradığında halının renklerine, desenlerine ve temizliğine bakarız. Abraj dediğimiz deformelerin olması, çürük olması, yırtık olması halının değerini düşürür. Temiz, canlı renklerde, motifleri hoş bir halı daha yüksek fiyattan alınır.

Gümüş eşya alanlar için ise önemli olan objenin ayar numarası ve ağırlığıdır. Bu yüzden sizden alım yapacağımız zaman gümüşlerinizi tek tek tartarak alırız. Örnekler artırılabilir ama her iki örnekte de bilgi birikiminin ve deneyimin ne kadar önemli olduğunu görebiliyoruz.

NEDEN BİZİ TERCİH ETMELİSİNİZ?

  • Bebek eski eşya alanlar için bizi tercih ederseniz zamanında, gününde ve hızlı bir satış yapabilirsiniz. Sizi asla bekletmez, en doğru fiyattan alım yapabiliriz.
  • Eşyalarınızın alımını kendi aracımız ve elemanlarımızla yapar, Beşiktaş ilçesinin neresinde olursanız olun sizden nakliye veya taşıma ücreti kesintisi yapmayız. Alacağımız ürün Fatih Kıral Mobilya da olsa, küçü bir eski obje de olsa tüm nakliye işlemleri bize aittir.
  • Eski eşya alımında fiyat verirken sizi de bilgilendirir, işimizi son derece şeffaf şekilde yaparız. Eşyanızın neye göre fiyatlandırıldığını, hangi kriterlere bakıldığını detaylı şekilde size aktarırız.

Bebek, bizim en çok hizmet verdiğimiz semtlerden biridir. Siz de bu elit bölgeden eski eşya satmak isterseniz bizi hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.