Beşiktaş ikinci el eşya alanlar

Beşiktaş ikinci el eşya alanlar

Çağımızın en büyük sıkıntılarından biri de eşya fazlalığıdır. Evinizde, deponuzda, iş yerinizde, çatı katınızda, garajınızda biriken eşyalarınız olabilir. Veya halihazırda kullandığınız, satmak istedikleriniz de olabilir. Ekibimiz Beşiktaş ikinci el eşya alımı için size haftanın 7 günü hizmet verebilir.

Eşyalarınızı nasıl fiyat satabileceğiniz, nasıl fiyat alabileceğiniz ve Beşiktaş ikinci el eşya alanlar ile ilgili tüm detaylar yazımızda. Her şeyin anlaşılır olması için ana başlıklar halinde madde madde ilerleyeceğiz.

İçindekiler

İkinci El Eşya Satmak İçin Ne Yapmalısınız?

  • Eşyalarınızın fotoğraflarını bize göndererek çok kısa süre içinde fiyat alabilirsiniz. Whatsapp ve email bu durumda sizin işinizi kolaylaştıracak, bize de zaman kazandıracaktır.
  • Göndereceğiniz fotoğraflar incelendikten sonra size geri dönüş yapılacaktır. Eşyalarınızın modeline, markasına göre fiyat teklifi verilecektir.
  • Sizden ricamız eşyalarınızın kusurları varsa bunları da ayrıca belirtmenizdir. Çünkü bazı kusurlar fotoğrafta görünmeyebilir. Biz de bunu bilmeyerek fiyat veririz.
  • Nişantaşı, Bebek, Ulus, Akatlar gibi yoğun semtleri olan Beşiktaş ilçesinin neresinde olursanız olun hiç fark etmez. Tüm İşlemlerimiz ücretsiz olarak verilmektedir.
  • Beşiktaş ikinci el eşya alanlar olarak kendi kazancımız kadar sizin memnuniyetinizi de düşünüyoruz. Yıllardır bu sektörde faaliyet gösterebilmemizin sebebi de bu hassasiyetimizdir.
  • Eşyalarınızın nakliyesi ve taşıması bize aittir. Sizden en ufak bir ücret talep etmiyoruz. Eşyalarınızın fiyatında anlaşsak da anlaşamasak da tüm hizmetimiz bedelsizdir.

Ne Tür Eşyalar Alıyoruz?

İkinci el koltuk takımı, yatak odası, bahçe mobilyası, ofis mobilyası, beyaz eşya, el halısı, obje, gümüş, klasik eşya gibi pek çok eşyanızı alıyoruz.Burada saydıklarımızın dışında olan eşyalar da olabilir. Özellikle Beşiktaş ilçesi bu eşyaların en çok alındığı yerlerdendir. Metebronz, Fatih Kıral, Kervan Mobilya, Mudo Concept gibi eşyalarınız da alabileceğimiz ürünler kapsamındadır.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Ekibimiz tüm Beşiktaş geneline en kaliteli hizmeti vermektedir. Sizin istediğiniz zaman, istediğiniz saatte adresinizde olup, zahmet vermeden alım yapıyoruz.

Eski eşya satarken  fiyat odaklı düşünmenize hak veriyoruz. Ancak bir de güvenilir bir firma ile çalışmanız gerektiğine dikkat etmelisiniz. Ekibimiz vaad ettiği fiyattan eşyalarınızı satın alacaktır. Son dakikada bahaneler üreterek fiyat düşürmeye çalışmayacaktır.

Eksiksiz, güvenilir, zamanında ve kaliteli hizmet almak için bizi her gün arayabilirsiniz.