Gebze İkinci El Eşya Alanlar

Gebze İkinci El Eşya Alanlar

Gebze ilçesi İstanbul ilçeleri arasında olmasa da son derece yakın olması sebebiyle hizmet verebildiğimiz bir yerdir. Satmak istediği eşyaları olan müşterilerimiz bize ulaştıkları andan itibaren kendilerine en iyi şekilde hizmet verilecektir. Gebze ikinci el eşya alanlar olarak bu hizmetimizi nasıl verdiğimizle ilgili önemli noktaları anlatacağız.

Amacımız bizi yakından tanımanızı sağlamak ve kafanızdaki soru işaretlerini cevaplandırmak. Yazımızın devamını ana başlıklar halinde size sunacağız ki daha anlaşılır olsun. Başlıkların hepsi sizlerden en çok duyduğumuz sorulardan oluşuyor. Yıllardır eski eşya alımı yaptığımız için önemli bir tecrübeye sahip olduk bunu sizinle paylaşmak istiyoruz.

İçindekiler

EŞYALARINIZI SATMAK İÇİN NE YAPMALISINIZ?

Müşterilerimizin kafasını en çok karıştıran ve tedirgin oldukları konu budur. Aslında cevabı çok basit. Whatsapp veya email ile eşyalarınızın fotoğraflarını göndermeniz yeterli. Ekibimiz gelen fotoğrafları inceledikten sonra size olumlu veya olumsuz cevap verecektir.

Olumsuz cevap verme sebebimiz hiçbir şekilde satın alamayacağımız eşyalar olmasıdır. Bazı müşterilerimiz ilgilendiğimiz ürünlerin çok dışında eşyalar teklif edebilmektedir. Ne tür eşyalar aldığımızı diğer bir başlıkta açıklayacağız.

Olumlu olan, yani alabildiğimiz eşyalar için size hemen fiyat teklifimizi ileteceğiz. Fiyat konusunda anlaşma sağlanmasının ardından istediğiniz gün Gebze ilçesindeki adresinizden alım yapılacaktır.

NE TÜR İKİNCİ EL EŞYA ALIYORUZ?

İkinci el eşya çok geniş bir kavramdır. Her türlü eşyanın ikinci el piyasası olabilirken bizim ilgilendiklerimiz sadece bir kısmını oluşturmaktadır. Beyaz eşya, klima, televizyon, buzdolabı, çamaşır makinesi, koltuk takımı, ofis mobilyası, deri koltuk bunların başlıcalarıdır.

Bir de eski eşya olarak adlandırdığımız, antika eşya kadar olmasa da hala değerini koruyan eşyalar vardır. El halısı, Hereke halısı, gümüş eşya, eski obje, tablo, plak, bahü, heykel, saat, antika gibi eşyalarınız bunlardandır.

Bu tür eşyaların alımını da en iyi fiyattan yapabiliriz. Çünkü bunu yapabilecek bilgi ve deneyime fazlasıyla sahibiz. Örneğin 925 ayar gümüş nasıl alınır, neye göre alınır, en iyi fiyat nasıl verilir bu konuya son derece hakimiz.

NAKLİYE VE ÖDEME NASIL YAPILIR?

Gebze ikinci el eşya alanlar olarak size en zahmetsiz ve güvenilir hizmeti vermek için gayret ediyoruz. Bu bağlamda ücretsiz nakliye hizmeti sağlıyor, size hiç zahmet vermiyoruz. Firmamız kendi araçlarını ve elemanlarını kullanarak sizi bu zahmetten kurtarıyor.

Ödeme konusunda da hassas davranıyor, nakit ödeme yapıyoruz. Eft veya havale talep eden müşterilerimize de bu şekilde hizmet verebiliriz. Gebze ilçesinin neresinde olursanız olun bizi hiç tereddüt etmeden arayabilirsiniz.