Hereke halısı alanlar

Hereke halısı alanlar

El halısı satmak istiyorum diyerek bize ulaşan, halısını değerinde satmak isteyen müşterilerimize en kaliteli hizmeti veriyoruz. Hereke halısı alanlar olarak nasıl hizmet verdiğimizi yazımızın devamında detaylı şekilde anlatmak istiyoruz. Uzun yıllardır el halısı alımı yaptığımız için bizden ne öğrenmek istediğinizi, neleri merak ettiğinizi çok iyi biliyoruz. Bu yüzden yazımızın devamına soru cevap şeklinde devam edeceğiz.

İçindekiler

Hereke Halısı Nasıl Satılır?

Öncelikle şunu baştan belirtelim ki her el halısı değerli diye bir şey dememiz mümkün değildir. Bazı halılar müşterilerin taleplerine göre belirli dönemlerde değerlenir, daha sonra gözden düşebilir. Mesela yakın zamana kadar Bünyan halısı çok değerli bir halı iken artık popülaritesini yitirmiştir. Çünkü desenleri, kullanılan renkler artık tercih edilmiyor.

Hereke halısı ise uzun zamandır tercih edilen, değerinden bir şey kaybetmeyen bir halıdır. Sizin de sahip olduğunuz bir Hereke halınız varsa bizi arayarak hemen elden çıkarabilirsiniz. Tabiki en doğru ve iyi fiyattan. Nasıl satacaksınız?

Bize halınızın fotoğraflarını çekip gönderebilir veya adresinize davet ederek yerinde görmemizi sağlayabilirsiniz. Arkadaşlarımız gerekli incelemeleri yaptıktan sonra fiyat teklifimizi iletecek, anlaşma sağlanırsa hemen satın alacaktır.

Halınız Ulaşamadığınız Bir Yerde İse?

Böyle durumlarla da karşılaşıyoruz. Bazı müşterlerimiz halılarını ulaşamayacakları yere kaldırmış, oradan çıkaramayacak halde olabiliyorlar. Böyle durumlarda ekibimizden yardım isteyebilir, halınızı çıkarttırabilirsiniz.

Halılarınız tek tek açılıp bakılacak, Hereke halısı veya başka bir yörenin halısı ise ona göre fiyat teklif edilecektir. Sizden ricamız halınızı satacağınız zaman kulaktan dolma bilgilere itibar etmemenizdir. Halkımız arasında bilmediği konu hakkında yorum yapmak bir alışkanlık haline geldiği için sizi yanlış yönlendirebilmektedirler.

Nice el halısı sahipleri bu yüzden halılarını ömür boyu saklamak veya değerinin çok altında satmak zorunda kalmıştır.

Fiyatı Neye Göre Belirliyoruz?

Hereke halısı alanlar için önemli olan halınızın kondisyonu, yani çok yıpranmamış, temiz ve sağlam olmasıdır. Renklerini koruyan, sağlıklı koşullarda saklanmış, temiz bir halı yüksek fiyattan alınır.

El halısı nasıl saklanır bunu iyi bilmek gerekir. Aksi halde değerli bir halıyı çürümeye terk edebilir, değerini kaybetmesine sebep olabilirsiniz. Böyle bir duruma defalarca şahit olduk. Nice göz nuru halılar sandıkların dibinde, dolap arkalarında, vitrin üstlerinde çürümeye terk edildi. Türü ne olursa olsun çürümüş hiç bir halı değerli sayılmaz.

Bizi her gün arayabilir, Hereke halısı, Ladik halısı, Sivas Cezaevi halısı, İpek halı gibi pek çok halınızı satabilirsiniz.