Gümüş Alan Yerler

Nakit Gümüş Alan Yerler

Nakit gümüş alan yerler için bizimle iletişime geçebilir, kısa süre içinde obje ve eşya satışı yapabilirsiniz. Nasıl mı? Bunun cevabı çok basit. Yapmanız gereken tek şey bizimle iletişime geçmek ve eşyalarınız hakkında bilgi vermektir. Gerisi ekibimizin halledeceği bir süreçtir.

Şimdi size bu sürecin nasıl başlayıp nasıl ilerlediğinden bahsedeceğiz. Biz yıllardır bu işi profesyonel şekilde kimseyi mağdur etmeden, değerinde satın alarak yapıyoruz. En başından sonuna kadar nasıl alım yaptığımızı öğrenmiş olacak, böylece neden bizi tercih etmek isteyeceksiniz. İsterseniz hemen başlayalım.

İçindekiler

Nakit Gümüş Alan Yerler Nasıl Alım Yaparlar?

  • Bir müşterimiz bizi arayıp gümüş eşya satmak istiyorum dediğinde ilk etapta ne tür eşyaları olduğunu öğrenmek isteriz. Gondol, şekerlik, küllük, şamdan, vazo, tepsi veya başka bir şey olabilir bizim için fark etmez.
  • Daha sonra mümkünse fotoğraflarını 0552 703 41 41 numaralı telefonumuza göndermelerini isteriz. Whatsapp yoluyla kolaylıkla gönderim yapabilirsiniz. Hepsi için olmasa da pek çok eşyanın gümüş olup olmadığı fotoğraf üzerinden anlaşılabilir.
  • Eğer gümüş ise sizden adres bilgilerinizle beraber bir randevu talep eder, istediğiniz gün veya aynı gün gelerek ürünleri yerinde görüp fiyatlandırma aşamasına geçeriz.

Gümüş Alan Yerler Fiyatı Nasıl Belirler?

  1. Ayar Tespit Aşaması : Gümüş eşya üzerinde bir ayar numarası vardır. Genelde 800 ayar, 900 ayar veya 925 ayar şeklinde çok küçük de olsa bir yerinde mutlaka yazar. İlk önce buna bakılır.
  2. Ağırlığının Belirlenmesi : Daha sonra obje beraberimizde getirdiğimiz hassas terazi ile tartılır. Her ürün kendi ayar numarasına göre ayrı ayrı tartılır. Örneğin 925 ayar gümüş ile 800 ayar beraber tartılmaz.
  3. Fiyatın Belirlenmesi : Tek bir üründen örnek vererek izah edelim isterseniz. 925 ayar tepsinizi tarttık ve 2.5 kg geldi diyelim. 925 ayarın o günkü piyasa fiyatını da 2000 tl olarak düşünelim. Bu tepsi için size 2000 tl x 2,5 kg =5000 tl ödeme yaparız.

Bir ürünün veya objenin fiyatlandırılması bu şekilde yapılır aksi halde doğru ve değerinde bir alım yapmış olunmaz. Bu tarz eşyalarınızı satacağınız zaman size gram veya kg bazında en yüksek fiyatı teklif edene değil adil şekilde alım yapanlara itibar etmelisiniz.

Eğer nakit gümüş alan yerler için bizi tercih ederseniz kabaca fiyat teklifi vermez, tek tek tartıp hakkaniyetle alım yaparız. Bunun dışında yapılan her fiyatlandırma sizin aleyhinize olacak, size zarar ettirecektir. Bizi istediğiniz zaman arayabilir, sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.