Ortaköy eski eşya alanlar

Ortaköy eski eşya alanlar

Tüm ilçelere semtlere olduğu gibi Ortaköy semtine de eski eşya alımı için hizmet veriyoruz. Elinizden çıkarmak zorunda olduğunuz eşyalarınızı satmanın pek çok farklı yolu var. Biz yazımızın devamında neden bizi tercih etmeniz gerektiğini anlatmak istiyoruz.

Ne gibi avantajlarımız var, nasıl hizmet veriyor, ne tür eşyalar alıyor, nakliyeyi, ödeme işlemini nasıl yapıyoruz bunlardan bahsedeceğiz. Haydi başlayalım

İçindekiler

Ortaköy eski eşya alımı nasıl yapılıyor?

  • Bizimle iletişime geçerek eşyalarınızın türü, durumu hakkında bilgi vermenizi istiyoruz.
  • Eğer eşyalarınız bizim alabileceğimiz türden ürünler ise fotoğraflarını göndermenizi rica ediyoruz.
  • Whatsapp veya email ile çok kısa süre içinde fiyat teklifi alabilirsiniz.
  • Fiyat konusunda anlaşma sağlandıktan sonra, arkadaşlarımız istediğiniz tarihte Ortaköy semtinden teslim alıyor.

Hala aklınızda soru işaretleri mi var? Merak etmeyin devamı var, daha fazla açıklamaya yapacağız. Şimdi diğer başlığa geçelim

Ne tür eski eşya alıyoruz?

Ortaköy eski eşya alanlar öncelikle satabileceği ürünleri almaya gayret ederler. Nedir bunlar? El halısı, gümüş eşya, cam eşya, eski obje, plak, pikap, oymalı mobilya, Hereke halısı, klasik mobilya, bahü, sevr bunlardan bazılarıdır.

El yazması eser, Kuran-ı Kerim, Hat yazısı, heykel, berjer, Rolex saat, hakiki deri koltuk, pirinç eşya, Metebronz, Fatih Kıral gibi eşyalar için de alım yapıyoruz. Eski eşya alanlar için yapacağınız araştırmalarda pek çok firma ile karşılaşabilirsiniz. Bizi tercih etmenizi istememizin belli başlı sebepleri var.

  1. Zamanında hizmet veriyor, sizi mağdur etmiyoruz.
  2. Nakit ödeme yapıyor, tekrar tekrar pazarlık yaparak, bahaneler üreterek fiyatı düşürmeye çalışmıyoruz.
  3. Nakliye, taşıma ve yükleme işlemlerini kendi imkanlarımızla yapıyor, sizden ücret talep etmiyoruz.

Bu maddeler her ne kadar basit işler gibi görünse de bir tanesinin aksaması sizin tadınızı kaçıracaktır. Ortaköy olsun Beşiktaş ilçesinin başka bir semti olsun bizim için fark etmez. Bizi tercih etmeniz durumunda, vaad ettiğimiz hizmeti eksiksiz alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Eski eşya, antika eşya kadar olmasa da değerli diyebileceğimiz bir eşya türüdür. Dolayısıyla bu tarz eşyaları satacağınız firmanın da gerekli tecrübesinin olması, eşyaları tanıması gerekir. Siz siz olun referansı olmayan, size sağlıklı bilgi veremeyecek kişilerle irtibata geçmeyin. Ortaköy eski eşya için biz her zaman yanınızdayız.